BO - Bylinný masážní olej základní

BO - Bylinný masážní olej základní

BYLINNÝ  MASÁŽNÍ  OLEJ  ZÁKLADNÍ                                                 BO

Ochranný masážní olej

Převod výroby na stejně účinný a zároveň univerzálnější Měsíčkový olej MO.

Pro potřeby profesionálních i laických masáží jsem vyvinul Bylinný masážní olej BO, který má většinu vlastností nezbytných pro dlouhodobou masáž. Při masážích totiž trpí i masér, který by při používání přípravků se silicemi po pár masážích musel zahodit ruce.

Když se cítíte dobře:
Složení bylin jsem uspořádal tak, aby byl potlačen přenos kožních virů, o nichž si myslím jen to nejhorší, ale i bakterií a zvláště plísní, které se stále více rozmáhají v dnešní antibiotické a přeslazené době. Navíc s množstvím stresů se člověk snadněji rozkládá. Čím je starší, tím lepším je pro tyto potvůrky krmivem. Záleží, jak se cítí. Cítí-li se dobře, je to zlé. Necítí-li se dobře, jen fusekle, tak je to o trochu lepší. Cítí-li ho dobře jeho blízcí, tak je to jakžtakž. Když ho necítí ani oni a ani on se necítí, je to velmi dobré, nebo je někde porucha. Když se necítí ani dobře ani špatně, je již pravděpodobně na Pravdě. Není co masírovat.
A zrovna osoby se starší a opotřebenější tělesnou schránkou potřebují masáže nejčastěji, tak je výhodnější od nich nic nechytit a to tím více, čím méně to je vidět. Při všech těchto nebezpečích BO svým bylinným složením působí jako ochranná bariéra minimalizující přenos mikroflóry a regenerující pokožku masírovaného i maséra.

Nějaký nadpis (doplňte si dle liBOsti):
BO jsem určil pro dlouhodobé a pravidelné masáže. Lze ho samozřejmě krátkodobě doplnit silicemi hřejivými, chladivými, vonnými, léčivými či bůhvíjakými. Buď promísením s BO, nebo výjimečně aplikováním přímo na pokožku před masáží.
Na rozdíl od Měsíčkového oleje MO nemá BO tak rozsáhlé využití při zánětech a vazivových potížích, nevstřebává se tolik do hloubky a zůstává mnohem déle v pokožce, kterou udržuje přiměřeně vláčnou. To je ovšem při masáži značná výhoda. BO je proto překvapivě malá spotřeba. Optimalizuje vláčnost pokožky pro delší masírování, šetří pokožku při častých masážích a svojí malou spotřebou i kapsu.

Složení:
Slunečnicový olej, bylinný extrakt z měsíčku, heřmánku, levandule, jalovce, máty, ostropestřece, tymiánu, pampelišky a rakytníku.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele