Borrelióza

Borrelióza

Odběr krve za pomoci nehygienického spirochetického klíštěte nebo jiného vhodného patogenního hmyzu bývá velmi často doprovázen dodávkou menšího počtu životaschopných borrélií. A ty vám ukážou, jak se umí ve vašem nevzdorném až multikultipřátelském prostředí množit. Lidé jsou většinou vynikající hostitelé. Já ne, mám Zevní bylinný extrakt z dubu+ a Bylinný extrakt ze štětky+. Mít borreliózu, z toho může člověk být i na hlavu, ostatně borrélie tím směrem cestují také a u dětí obzvláště (každopádně doporučuji doktora s injekcí nabitou antibiotiky).

Podle mých pozorování, jste-li probodeni v blízkosti cévky, borrélie rychle přecházejí do oběhu a ohrožují mj. mozek. Zásah vedle způsobí pomalý postup podkožní lymfou, která je nechce celkem dlouho pustit dál, s typickými kožními změnami souboje s imunitou podobnému mapě naší republiky, kdy hraniční hory jsou rudě zánětlivé a zbytek vybledlý. Výjimečně je flek zahnědlý celý. Přitom vyšetřením nemusí být vždy prokázány protilátky. Když jsme aplikovali Zevní bylinný extrakt z dubu+ jako promazání nebo lépe vícehodinový obklad, tak to bylo do druhého dne pryč. Tým borrélií se zřejmě boxoval s lymfou ještě v pokožce a dubovky ho dorazily. Jistota je jistota, řekla jeptiška a nasadila kromě Bylinného extraktu ze štětky, kotvičníku, macešky, bezu černého ještě ... antibiotikum.

Užívá se po několik týdnů až měsíců do zlepšení stavu a ústupu obtíží. V prevenci je důležité reagovat účinně hned, viz Bodnutí hmyzem.

Doporučení dědka kořenáře

Předehra:

Kápněte na klíště neředěné Dubové kapky s hřebíčkem (Máte-li, máte-li. Zevní bylinný extrakt z dubu+)

Podeberte a vytáhněte klíště Háčkem na klíšťata, který vypadá jako vytahovák hřebíků, který klíště ihned a dokonale vytáhne (jiný přístroj na trhu zatím neuznávám).

Udělejte z vaty a náplasti obkládek větší než padesátikoruna (pro pamětníky: myslím moderní kovovou) a pevně přilepte na lokalitu vpichu.

Pročvachtejte neředěnými Dubovkami RK a přikápněte každou čtvrthodinu po 3-6 hodin. (To platí pro každý vpich zvláště od muchniček, much krevsavých, ale také od HIV apod. pozitivních negativních ostatních hmyzů, kteří před tím sáli u nakažených. A klidně i žihadel, i když tam borelióza nehrozí.)

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z tymiánu+ 2 lžičky + Bylinný extrakt ze štětky+ 2 lžičky do 2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3–5× denně 6-8 týdnů. Práškový vitamin C 0,5–1 g 3–5× denně (Vit. C s prodlouženým vstřebáváním bych doporučil s extraktem tymiánu a i 1 lžíci Bylinný extrakt z hruškyGH.

Bylinný extrakt z tymiánu+ a Práškový vitamín C vhodně zesilují podporou imunity účinnou štětky, jako hlavního prostředku. Poznamenávám, že nezpracovaný nadbytek vit. C se po rázu do imunity během hodiny vyloučí močí. Bylinný extrakt ze štětky+ doporučuji 1 ml na 15-20 kg hmotnosti na jednu porci. Bylinný extrakt z hruškyGH výrazně zlepší chuť nápoje a zároveň přidá malé procento komplexního účinku.
Po zlepšení Bylinný extrakt z hruškyGH + Bylinný extrakt ze štětky+ 6-8 týdnů, u chronického stavu i 2x déle.
Betaglukany z hlívy ústřičné 2-3 tablety denně (Přípravek s glukany stimuluje bílé krvinky k aktivitě a doplňuje podporu imunity s Bylinný extrakt z tymiánu+). Yacca 6× denně 2 tobolky! (chová se v tělních tekutinách jako saponinové mýdlo a čistí cévní stěny. Pravidelně dlouhodobě. Po zlepšení stavu ještě 6-9 měsíců 4xD 2 tobolky.)
Pří užívání antibiotik: Bylinný extrakt z kopřivy+ 2 lžičky až 1/2 lžíce do 1,5-3 dcl vody 3-5xD mimo jídla i mimo antibiotika (2 hodiny od nich) a doužívat i po antibioticích.

S jídlem

Bylinný extrakt z ostropestřece+ 1 lžička do 1 dcl teplé vody, pít po jídlech 3–4× denně. Slunečnicový, lněný olej, bylinná kaše z ostropestřece, lopuchu, benediktu, libečku ½-1 lžíce s jídly nebo v jídlech 2-3xD, (Bylinný extrakt z ostropestřece+ i Slunečnicový, lněný olej, bylinná kaše z ostropestřece, lopuchu, benediktu, libečku jsou k detoxikaci a odlehčení jaterního chemizmu jako sekundární podpory imunitě. U této choroby je vše, co i jen trošku pomáhá, velmi žádoucí. JK působí v natrávenině dynamicky jako jaterní stimulant a antioxidant a OKH má sice pomalý nástup, ale působí více hodin podobně, jen to není vhodné brát na pozdní večeři, protože se musí dobře OKH promíchat s natráveninou ve střevech včas, než se na začátku spaní zklidní peristaltika, aby to pokračováním aktivity trávicích šťáv nedráždilo zbytečně sliznice.)

Vápník + hořčík 2–3× denně ½–1 lžičku. (Toto je hlavně pro alkalizaci prostředí a dodávku vápníku, který se osvěčuje i medicínsky pro zklidnění alergických reakcí. Při nebezpečí alergické reakce, doporučuji vzít ihned asi 2-3 lžičky a zapít teplou vodou.)  

Cvičení

Dýchací sifon SIF dle možností každou hodinu, kdy se nehýbete 2-10 minut. (Zátěž zvyšovat velmi zvolna! Máte-li mechanický pohyb spojený se zadýcháním, tak netřeba. Jinak ale doporučuji co nejvíc kdykoliv Ještěrčí dech – *maximální dovýdech, nádech (odzdola břicho+hrudník+ramena), povolit svaly do samovolného výdechu, počkat a *hluboký dovýdech atd. Správné dýchání je pro imunitu a homeostázu základem.)

Meditační cvičení pro posílení imunity: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu nebo kde vás to jakoby zastavuje. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1–6× denně. (V průběhu meditace se dostavují jasnovidná okénka vhledů – v tom případě ihned přerušte meditaci a napište si skutečnosti, protože se meditací zároveň gumuje fragmentovaná paměť a bylo by zapomenuto.)

Přihlášení uživatele