Chemoterapie

Chemoterapie

Přizabití léky v naději, že v lepším případě přežijete ještě nějaký čas navíc, se odborně nazývá chemoterapie. V minulém vydání jsem psal, že je to obvykle předposlední naděje člověka ve frontě na život (poslední naděje je v Božím zázraku). Nyní si myslím, že devitalizace dle MUDr. Fortýna dává naději na život, chemoterapie a způsob jejího bezohledného až obchodního obhajování dává spíše naději na to, že nepřežiji utrpení terapie, jak se to stalo mnoha mým známým.

V podstatě je hlavním úkolem bylinkové prevence přežít chemoterapii a podružným přežít základní chorobu. Je tedy nutno upravit prostředí organizmu do maximální detoxikace, aby se mohl bránit vedlejším účinkům chemoterapie a zároveň ji v efektu podpořit. Problémem je i to, že se jedná o hlavní detoxikační orgán. Problém druhý je v tom, že je potřeba ničit i metastázy. Problém třetí je v normální funkci jater zabezpečující život organizmu. Škoda, že alternativní prevence je tak drahá.

Užívá se rok i více.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z tymiánu+ 1 lžička
+ XX* 2 lžičky
Bylinný extrakt z kopřivy+ 1 lžička
+ Bylinný extrakt z rakytníku+ 1 lžička
Betaglukany z hlívy ústřičné 1 tableta
+ Práškový vitamin C půl lžičky (zlepší to i chuť)

Vše do 3-4 dcl vody. Bere se to mimo jídla 3-5×D.
u nádorů trávení je *XX Bylinný extrakt z řepíku+,
u ženských potíží je *XX Bylinný extrakt z maliny+,
u nádorů slinivky je *XX Bylinný extrakt z borůvky+,
u nádorů ledvin je *XX Bylinný extrakt z vrbovky+,
u nádorů plic je *XX Bylinný extrakt z divizny+,
u nádorů nervů je *XX Bylinný extrakt z lípy+,
u nádorů lymfy je *XX LIK - Lichořeřišnicová směs.

A k tomu bobule po dvou až třech Uňa De Gato + Yacca. Yaccu doporučuji v případě metastáz po 4 hodinách 3 tobolky.

Na noc doporučuji 2 lžíce Metyl ester kyseliny křemičité do 2-3 dcl vody a za 6 hodin opakovat. Opakovat také řekl bych z magických bioenergetických příčin bez ohledu na denní program a schéma v 16,45-17.00 hodin aktuálního času (letní či zimní) a k tomu si dát 2 tablety Kyselina listová 800 µg.

Pro znalé lze doporučit do Bylinný extrakt z tymiánu+ 20-30 kapek Bylinný olej z měsíčku a rakytníku+ na porci – zvyšovat po kapce na den.

S jídlem

Jídla jaterně šetrná - určitě bez margarínů, uzenin, koření (vyjma běžných bylin), cukru, bílé mouky a omezeně kyselých potravin, brambor, masa a smažených potravin. Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+ 2-3×D 1-3 lžičky podle snášení. O něco výhodnější je to brát mimo jídla, ale může to pozlobit žlučník. V tom případě do jídel. Podobně i užívat i Bylinný olej z měsíčku a rakytníku+ 2:1 ½ až 1 lžíce 1-3×D, ale to si myslím ani nejde bez nějaké pohromy nezajíst.

Po jídlech doporučuji 3×D 1-2 lžičky Bylinný extrakt z ostropestřece+ do 1-2 dcl vody. A před jídly nebo do Bylinný extrakt z ostropestřece+ si dopřát ½ lžičky Bylinný extrakt ze zeměžluče+ kvůli čištění žlučovodů a snazšího strávení toho všeho. Do jídel pro alkalizaci doporučuji lžičku Vápník + hořčík (nebo Vápník, hořčík, zinek a vitamin D), Vápník, hořčík, zinek (nebo si vzít tabletu Jedlá soda bicarbona - zvláště kdyby byly postiženy i ledviny).

Zevně

Je důležitá kvalitní inervace od páteře a proto vhodné se půlminutu poválet 4-6×D zády po Zadbalon a 1-2×D masírovat záda Bylinným olejem z měsíčku+ a nahřívací masážní koulí v okolí Th11 směrem nahoru v lokalitě oteklých vzpřimovačů.

Cvičení

Pro práci jater a organizmu je nutno dodávat dost kyslíku dýcháním: jógový dech, Ještěrčí dech j1 nebo vleže j2. Ovšem vleže je nejvýhodnější vzhledem ke gravitačnímu otoku plic přidechovat kyslík z generátoru 1,5 l/min do čumáčku nebo 2 l/min hadičkami, které ale vysušují nepříjemně nosní sliznici. Ležíte-li, doporučuji ponejvíce sedět či popocházet.
Kromě toho doporučuji každou dostupnou hodinu dýchat Dýchací sifon SIF 5-15 minut pro vysoký výkon přestupu kyslíku a aktivizace vnitřního prostředí a dobíjení vlastní bioenergie. K té lze objednat službu Transvitality - dobíjení baterek na dálku (200 Kč/D).

Další doporučení

Omezte vzrušení a stres, protože pak zapomínáte dýchat a tím ve vás vzniká kyselé prostředí, které vyhovuje rakovině, zvyšuje jedovatost chemoterapie a blokuje imunitu a omezuje normální tělesné pochody. Při aplikaci chemoterapie doporučuji řízenou halucinaci v představě, jak se ten jed rozlévá po těle a zabíjí všechny rakovinové buňky. Lze aplikovat Rašelinové koupele, nebo je zesílit přídavkem Práškový vitamin C, Metyl ester kyseliny křemičité . Je nanejvýš vhodné všechny tyto postupy najíždět pozvolna, protože je to pro organizmus nové a mohl by se vaší náhlé péči vzepřít.

Přihlášení uživatele