Infekce celková - viz Imunitní nedostatečnost

Infekce celková

Infekce celková - viz Imunitní nedostatečnost.

Kouknete se ráno do zrcadla - je to slabý. Kouknete se na manželku v natáčkách a v noční masce - je to hrozný. Kouknete se do ledničky - tam je absence (kromě zápachu). Kouknete se na televizi - také tak. Kouknete se do volebních programů - neuvěřitelné a nereálné. Kouknete se do peněženky - tragédie. Kouknete se na perspektivu růstu cen energií a nájemného proti platu - je to šílený. Kouknete se z okna svého bytu s výhledem na sousední panelák - je to děsný. Kouknete se pozorněji a s údivem zjistíte, že všichni se stejným beznadějným výrazem koukají také k vám, jako vy k nim. Tak takhle podobně vypadá nedostatečnost celková, rozšířená jako infekce... a imunitní (i jinou) dostatečnost mají jen poslanci.

Tohle nemůže řešit bylinkář, ale jen politikové, ale ti mají své a důležitější problémy. Řeší potíže stárnutí společenského systému, prohnilého a bortícího se. Látají ho množstvím neživotaschopných děravých zákonů, které ho tíží a táhnou ke dnu. Přemýšlejí (přesněji, dělají, že přemýšlejí) jak rozšířit nenápadně byrokracii a kde sehnat peníze na vlastní existenci. Přitom se mnozí z vás už drží nad vodou jen z posledních sil a ti, kteří už nemají ani ty, tedy ze zvyku.

Kdo z vás denně nepřestoupil alespoň jeden zákon... Ostatně neznalost zákonů neomlouvá; znáte všechny? Ne? Tak to je první... Klidně si to můžete v posteli (máte-li ji ještě, nebydlíte-li v hotelu Pod mostem) promyslet při pití našich čajů, hlavně Bylinný extrakt z dobromysli+ na nervy.

Neznalost zákona neomlouvá? Tedy jak koho. Před týdnem jsem dostal pokutu za to, co již čtvrtý měsíc není ze zákona přestupkem. Pražský policista překročil zákon a údajně v mém zájmu po mně požadoval 500 Kč a spokojil se s 250 Kč. Oni čtyři jedoucí přede mnou byli asi poslanci s imunitou dostatečnou (asi speciální SPZ). Mě s imunitou nedostatečnou je pouštěno žilou podle odhadu policisty. Bojím se, že až tato imunitní infekce dorazí až k nám na vesnici, tak nás srazí na kolena jako socializmus.

Přihlášení uživatele