Ozařování

Ozařování

Co má dělat člověk, když vedle něj exploduje atomová bomba? Dívat se, protože v životě už nic jiného stejně neuvidí. Pěkný kameňák, co?

Terapeutické ozařování lze definovat jako snahu o kontrolované přizabití zvláště některých částí těla disociací a rozkladem molekul, které tak poškozuje a destruuje postiženou tkáň, o níž se odborník odborně domnívá, že je žádoucí ji dorazit, zničit, popravit. Víceméně se to daří, když více nebo méně, tak většinou je po vás úplně dříve nebo později. (Pro důležité a ostatní, kteří nepochopili slovní hříčku: když více, tedy nemoc z ozáření, když méně, tak oslabení organizmu ozářením akceleruje původní chorobu a v obou případech je po vás úplně. Pro zelené mozky a příslušníky: radiace je smrtelně nebezpečná a proto se používá k léčení; (středník) voják se nebojí – voják má svou zbraň!)

Ozařuje vás i oblíbený rentgen nebo tomograf (CT), čehož si býváte málo vědomi. Ovšem velmi zesláblému organizmu může stačit na doražení někdy i jen několik diagnostických dávek (nebo půl blbce). Viz též Radiace.

Užívá se několik měsíců až let dle potřeby.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z hruškyGH 1 lžíce do 4 dcl teplé vody, v níž je rozpuštěna 1–2 lžíce Fruktózy a ½ lžičky Práškový vitamin C. Upíjet podle chuti 4–6× denně. (Lze s Bylinný extrakt z ostropestřece+). Bylinný extrakt z rakytníku+ 1-2 lžičky do 1-2 dcl vody či jiného pití 2-6xD mimo jídla.
Kyselina listová 800 µg (acidum folicum 10 mg) 1–3× denně 1. Yacca 3–4× denně 1. Krátkodobě do zlepšení stavu. Pít (upíjet) rozmrzlou vodu dopoledne 1–3 dcl, odpoledne 1–4 dcl, navečer 0,2–1 l (viz kapitola O rozmrzlé vodě).
Užívat běžné multivitamínové a minerálové komplexy 1–2× denně.
PABA 300 mg (kyselina p–aminobenzoová) 1–2× denně.

S jídlem

Bylinný extrakt z ostropestřece+ 2 lžičky do 1–2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3–5× denně.
Pupalkový olej 3× denně 1 lžička.
Lněný olej extrahovaný CO2 1–3× denně na hotový pokrm. Bylinný extrakt ze zeměžluče+ 1 lžička do 1–2 dcl teplé vody, pít před jídly 5–15 minut 3× denně.
Koenzym Q10 s rutinem po 30 mg 3× denně 1. Bylinný olej z ostropestřece se lnem+ 2–3× denně 2 lžičky. Vápník + hořčík 3× denně1 lžička.
Lecitin 1,3 g 3× denně 1.

Zevně

Bylinný olej z měsíčku+ 1–2× denně mazat a velmi pomalu a jemně masírovat ozářenou pokožku 5–10 minut, pokud to snáší. Před tím se ale výborně osvědčuje několikaminutové mazání Bylinný extrakt z řepíku+ neředěnou nebo ředěnou až 1:20. Přebytek Bylinný olej z měsíčku+ setřít hadříkem.

Do koupelí si vařit přísadový čaj měsíčkový.

Masírovat páteř nejdříve 5 minut Zevní bylinný extrakt z kostivalu+ a potom alespoň 15 minut Bylinný olej z měsíčku+. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem.

Cvičení

Dýchací sifon SIF (refluxní vzduch 25–40 % – viz kapitola o dýchání sifonem) dechová masáž 2–4× denně 2–10 minut a na noc 15–30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna!

Provádět často během dne co nejdéle řízené dýchání v modifikaci ještěrčího dechu: maximální výdech i bránicí a stažením břicha (počkat 1–3 sekundy), maximální nádech (počkat 5–12 sekund), povolit a nechat samovolně vydechnout (čekat opět 5–12 sekund) a opět supervýdech. Meditační cvičení pro posílení imunity: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1–6× denně.

Další doporučení

Všechny možné antioxidanty viz Radiace užívat dle návodů. Nutný je dostatek kyslíku ve vzduchu. Vyhýbat se vydýchaným prostorám. Větrat. Krystal broušeného křišťálu 2–6× denně uchopte všemi nataženými prsty dominantní ruky špičkou směřující od dlaně a krouživě s ním pohybujte těsně nad místem svého lokálního poškození a játry tak dlouho, až budete mít zvláštní individuální pocit v daném místě (obvykle mravenčení, chvění, teplo, tlak či jiné pocity) nebo do doby, kdy pocítíte teplo krystalu (obvykle 10–15 minut). Postel upravit tak, aby hrudník byl podložen mírně šikmo nahoru a hlava ještě výše asi o 15–25 cm od roviny postele.

Přihlášení uživatele