Rakovina obecně

Nejhorší nemoc obecně

Strašák rakoviny je bohužel realita rozvoje degenerace v důsledku dlouhodobého zanášení organizmu množstvím chemických látek a toxinů (JON), na které nebyl nikdy vývojově připraven.

Člověk dnes žije mnohem déle než kdykoliv dřív. Podílí se na tom hygiena a nižší úmrtnost na infekční choroby i úrazy.

Boj člověka o přežití s drsnou přírodou si vždy vybíral daň ve formě opotřebení. Informace nové doby o životním stylu, hygiena, léky a snadnější přežívání díky pohodlí a nadbytku v ekonomické kooperaci nutně vedou člověka k dlouhověkosti. Staré příčiny opotřebení organizmu již téměř nepřipadají v úvahu a přicházejí nové, které se teprve učíme poznávat a řešit. Například Roztroušená skleróza, RS, AIDS, Alzheimerova choroba, chřipka, opar pásový, zánět mozkových blan... a rakovina obecně. (Tedy ne, že by tyto choroby dříve neexistovaly, ale byly relativně vzácné.)

Rakovina je jen jednou z mnoha nových zásadních životních překážek, stejně jako oběhové poruchy a selhání. Až je vyřešíme, uvidíme další, pravděpodobně v oblasti pomalých virů a mikroorganizmů skrytě a nenápadně přežívajících v nás.

Zatím považujme rakovinu za důsledek soustavných poruch optima životního stylu, kdy imunitní systém najednou potratí svoji schopnost rozeznat a zlikvidovat maligní buňky včas, jak až dosud bez problému denně neustále činil.

Vzhledem k tomu, že v laboratorních buněčných kulturách se lidské buňky dělí bez jakéhokoliv projevu stárnutí i rakoviny, je nasnadě, že rakovina je jen chemická porucha v důsledku značného a komplikovaného znečištění organizmu směsí kancerogenů, která současně zlikvidovala schopnost imunity rakovinu rozpoznat a zlikvidovat. Údajně rychlá přeměna kultivované rakovinové tkáně v normální naznačuje nezbytnost dokonalého čištění od metabolitů včetně potlačení nevyčistitelných látek na vstupech.

Každopádně objev devitalizace MUDr. Fortýna, tedy určité formy autoočkování oslabenými buňkami z rozpadajících se nedovyživených nádorů, ukázal, že se rakovinovým nádorům lze celkem snadno, rychle a spolehlivě ubránit, a bez chemie. Jakmile se objevu chopí mladí nezaujatí a nepoplatní vědci, objeví jeho logické pokračování v aplikaci mimotělně oslabených buněk nenádorových a mikronádorových rakovin, které MUDr. Fortýn již nestihl. A domnívám se, že devitalizace bude účinná i na nezhoubné nádory.

Na důkaz našeho vděku, úcty a štěstí s přáním dlouhého života bych doporučil rozhazovat lístky vonných růží, aby již jen do měkkého kladl své kročeje. I stalo se, ale česká verze je specifická: Na důkaz naší závisti, ješitnosti, nadutosti a ziskuchtivosti jsme mu nasr... nejen pod nohy, aby se brodil v měkkém a nevonném, ale zdokonalili jsme to otevřeným deklem do septiku, jak ve známé filmové komedii. Po evidentně nežádoucím seznámení odborné veřejnosti se svým objevem a po výhružných dopisech zemřel za ne zcela jasných okolností, jak psaly noviny. Ještě že se toho chopili redaktoři ČT z periferní redakce, kterým můžeme děkovat za naději na život stejně jako MUDr. Fortýnovi. Údajně se MUDr. Fortýn snažil prosadit devitalizaci 40 let. Na to se dá říct jen: „Ježíšmarjá...!“ Kolik lidí by za tu dobu mohlo žít a tvořit.

Možná se vám zdá, že jsem zaujatý, ale mám pocit, že tohle je nehoráznost maximální a poškození lidí srovnatelné s oběma světovými válkami, protože v nich umřelo méně lidí než na rakovinu za posledních 40 let. Kam se hrabe Stalin nebo Hitler na odborné úředníky a systém lobby. Sakra, to mě to štve. Lidské soudy viníky neodsoudí, ale Boží soud si je najde! (Staniž se! Už mě to neštve, 0105230017 viz Boží soud!)

Užívá se rok i déle. Přejít na makrobiotickou stravu. Zákaz televize a podobných stresorů.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z tymiánu+ 2 lžičky + 2 lžičky Bylinný extrakt ze šalvěje+Bylinný extrakt z rakytníku+ lžičky do 2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 4-6×D.

Bylinný extrakt z hruškyGH 1 lžíce do 3 dcl teplé vody, v níž jsou rozpuštěny dvě lžíce Fruktózy, půl lžičky Práškový vitamin C a několik krystalků soli. Upíjet podle chuti 1- 3×D. (Lze případně s Bylinný extrakt z tymiánu+. Bylinný extrakt z rakytníku+ 1-2 lžičky do 1-2 dcl vody či jiného pití 2-6xD mimo jídla.
Betaglukany z hlívy ústřičné 2-3 tablety denně (možno s Bylinný extrakt z tymiánu+). Yacca 4-6×D 1-2 tobolky. Pravidelně a dlouhodobě. Zvyšovat postupně. Začít 2 týdny 1×D 1 večer, 2 týdny 2×D 1, 2 týdny 3×D 1 atd.
Pít (upíjet) rozmrzlou vodu dopoledne 1-3 dcl, odpoledne 1-4 dcl, navečer 0,2-1 l (viz kapitola O rozmrzlé vodě).

S jídlem

Bylinný extrakt z ostropestřece+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít po jídlech 3-4×D. Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+ 3×D 2 lžíce na hotový pokrm.

Bylinný olej z měsíčku a rakytníku+ 3-4×D 3-4 lžičky.

Bylinný extrakt ze zeměžluče+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít před jídly 5-15 minut 3×D. Koenzym Q10 s rutinem po 30 mg 3×D 1 (jen u starších přes třicet). Pupalkový olej 3×D 2 lžičky.

Vápník + hořčík 3×D 1 lžička. Lecitin 1,3 g 3×D 1 (jen u starších přes třicet).

Zevně

Bylinný olej z měsíčku+ mazat a velmi pomalu vtírat 1-2×D do třísel a na vnitřní stranu stehen, do podpaží a na vnitřní stranu paží, do oblasti klíčních kostí. Končetiny mazat a masírovat vždy směrem k srdci, abyste nepoškozovali žilní chlopně.

Masírovat páteř nejdříve 5 minut Zevní bylinný extrakt z kostivalu+ a potom 15-30 minut Bylinný olej z měsíčku+. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem.

Cvičení

V období mimo projevy potíží je vhodné použití Dýchací sifon SIF (refluxní vzduch 25-40 % - viz kapitola o dýchání sifonem) dechová masáž 2-4×D 2-10 minut a na noc 15-30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna!

Meditační cvičení pro lokální změny: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Potom se speciálně zaměřte na problémovou lokalitu, hřejte až spalujte a meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1-6×D.

Provádět častěji během dne podle možností co nejdéle řízené dýchání v modifikaci Ještěrčího dechu: maximální výdech i bránicí a stažením břicha (počkat 1-3 sekundy), maximální nádech (počkat 5-12 sekund), povolit a nechat samovolně vydechnout (čekat opět 5-12 sekund) a opět supervýdech...

Další doporučení

V jídle velmi omezit živočišné bílkoviny a tuky. Krystal broušeného křišťálu 2-6×D uchopte všemi nataženými prsty dominantní ruky špičkou směřující od dlaně a krouživě s ním pohybujte těsně nad místem svého lokálního poškození a játry tak dlouho, až budete mít zvláštní individuální pocit v daném místě (obvykle mravenčení, chvění, teplo, tlak či jiné pocity) nebo do doby, kdy pocítíte teplo krystalu (obvykle 10-15 minut). Postel upravit tak, aby hrudník byl podložen mírně šikmo nahoru a hlava ještě výše asi o 15-25 cm od roviny postele. Nutný je dostatek kyslíku ve vzduchu. Vyhýbat se vydýchaným prostorám. Větrat.

Přihlášení uživatele