Angína, zánět nosohltanu, bolesti v krku

Angína, zánět nosohltanu, bolesti v krku

Pocítíte-li byť jen jediné nenápadné píchnutí v krku nebo nadměrné sucho od dlouhého řečnění, hned je čas na Zevní bylinný extrakt z dubu+. Bez toho se nedá žít. V dutině ústní vám vegetí neskutečný počet různě patogenních mikrobů, plísní, kvasinek a virů – s extraktem ne.

U angín s čepy nebo zřetelnými hnisovými kapsami je vhodné natrénovat šikovnost a mechanicky je vymačkat třeba držadlem od delší lžičky nebo odstraňovat špejlí, případně s vatou na konci. Hnis představuje většinou líheň s vysokou dodávkou zánětlivých toxinů. Po jeho odstranění se během několika hodin obvykle výrazně uleví a Zevní bylinný extrakt z dubu+ a Bylinný extrakt z tymiánu+ svoji práci snadněji zvládnou. Jste-li nešikovní, budete mít angínu a navíc zvracet. Jste-li hodně nešikovní, tak to nemůžete přežít.

Aplikujte po nezbytně nutnou dobu a, začne-li se včas, je za den, dva, nejpozději do týdne po problémech. Nezačne-li se včas, jsou antibiotika menším zlem než prodloužení nemoci pomalým zvládáním infekce vedoucím mj. ke změnám na endokardu (srdeční nitrobláně) a srdečních chlopních. Podle mého zde totiž v podmínkách prudkého proudění mají bílé krvinky jen nepatrnou šanci mikroby chytat. Turbulence díky nepoměru velikostí snadno odplaví relativně velké bílé krvinky bez možnosti jejich zásahu proti malým mikrobům pevně nalepeným na endokardu. Proto je při těchto chorobách tak moc důležité být v klidu.

Doporučení dědka kořenáře

S jídlem

Bylinný extrakt z ostropestřece+ nebo Bylinný extrakt z borůvky+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít po jídlech 2-3×D.

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Lehnout, odpočívat, hodně pít.
Bylinný extrakt z tymiánu+ 2 lžičky do 2 dcl teplé vody, pít s Práškový vitamin C 0,25 -1 g + 1 tabletu Betaglukany z hlívy ústřičné mimo jídla 4-6×D.
Bylinný extrakt z jablkaGP 1 lžíce do 2-3 dcl vlažné vody mimo jídla na doléčení.
Yacca 3×D rozmícháte obsah tobolky do lžíce vody a podržíte v ústech alespoň 3 minuty a potom spolknete. Chuť je spíše nechuť. Krátkodobě do zlepšení stavu.

Zevně

Zevní bylinný extrakt z dubu+ 6-10×D stříknout 5-15 kapek (odhadem) do krku ke kořeni jazyka a pomalu polknout, buďto z PE lahvičky s kapátkem, či stříknout injekcí s tupou jehlou nebo, když jste si nebezpeční, tak bez ní. Trénovaní alkoholici mohou přímo z lahvičky.

Bylinný olej z měsíčku+ nalít 3-10 ml na dámskou vložku a přiložit na 6-48 hodin na přední stranu krku těsně pod čelist. Po 12 hodinách přestávky to lze zopakovat.

Cvičení

Meditační cvičení pro lokální změny: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Potom se speciálně zaměřte na problémovou lokalitu, hřejte až spalujte a meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1-6×D.
Jinak tělesně ať vás to ani nenapadne!

Další doporučení

Udržovat nohy a ruce pokud možno teplé. Do postele si vzít šátek nebo šálu na krk, ponožky, zmrzlíci i rukavice, pánské spodky a čelenku nebo kulich a stáhnout přes oči až na nos (stejně je tma).

Krystal broušeného křišťálu 2-6×D uchopte všemi nataženými prsty dominantní ruky špičkou směřující od dlaně a krouživě s ním pohybujte těsně nad místem svých bolestí v krku tak dlouho, až budete mít zvláštní individuální pocit v daném místě (obvykle mravenčení, chvění, teplo, tlak či jiné pocity) nebo do doby, kdy pocítíte teplo krystalu (obvykle 10-15 minut).

Přihlášení uživatele