Zánět nosohltanu - viz Angína

Zánět nosohltanu

Nosohltan je hlavně ta oblast v krku, kterou uvidíte, když si do něj posvítíte baterkou, ale kterou neuvidíte, když stlačíte kořen jazyka například lžící, abyste lépe viděli. Potom můžete vidět v akci dávivý reflex. I to je poměrně akční podívaná, ovšem jste v první řadě a uvidíte všechno, tedy hlavně to, co jste předtím pozřeli.

Zajímavé je pozorovat děti, které mlsnými jazýčky objeví jasnozřivě tajnosti spižírny, a ačkoliv jindy nezaváhají vypláznout jazyk na bližního, tak když jim řeknete: „Otevři pusu a vyplázni jazyk!“, je tento spolehlivě natlačen do oblasti nosohltanu... Takže jestli to, co nevidíte, je zarudlé a překrvené, jedná se o zánět.

Každopádně se tento zánět pravidelně vyskytuje tam, kde neznají Zevní bylinný extrakt z dubu+.

Osobně se domnívám, že krknutí či nejedovatý prd je menší společenský prohřešek, než smrkat, prskat, kašlat, kýchat a jinak rozprašovat nakažlivé kapénky s viry vlastní produkce v přítomnosti jiných lidí. V Japónii postižení nosí pro ochranu ostatních roušku. I když účinek není stopro, je to hezké gesto. Našinec by s ní tak nanejvýš vyloupil banku.

Další doporučení dědka kořenáře viz Angína, zánět mandlí.

Přihlášení uživatele