Hormonální nerovnováha a poruchy u žen

Hormonální nerovnováha a poruchy u žen

Ženy si mnohdy nesmyslně holí nohy, vytrhávají vousy a zbytečně se trápí. Určitě by si mohly najít partnery, kteří po chlupatých a vousatých vyloženě touží. Proč těm ženám nikdo neřekne, že jsou chlupaté a vousaté také krásné a ať se za to nestydí! Ženy to stydlivě skrývají. A to je zásadní chyba. Ostatně mnohé ženy vypadají s knírem oduševněleji, dominantněji a důstojněji.

Většinou ale ženy zbytečně skrývají i jiné části svých těl, na které je radost pohledět, a ne jen takovou obvyklost jako je jemný ženský knír. Chlapi by se určitě se zalíbením podívali...

Muži na svých ženách milují většinou právě to, čím se od ideálu krásy odlišují. Sterilní oficiální krása modelek je neinspiruje, nejen protože je nedostupně drahá, ale že sami většinou také modelově nevypadají. Každopádně se o manželky nemusejí tolik bát a nadměrně je hlídat.

Nejhebčí, nejpříjemnější a nejhladivější srst jsem nalezl na zádech mladé, tímto nijak nezakomplexované dívky. Je přeci emancipace, a když ženy dotahují muže v zaměstnáních a muži zase ženy ve výzdobě figury či úpravě vlasů, proč by si ženy nemohly dovolit krásný plnovous. Ostatně lepší je mít módními tvůrci hůře přijatelný plnovous, než moderní rakovinu.

Užívá se po měsíce i více měsíců do regenerace a normalizování funkce ženských hormonálních žláz.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z maliny+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít obvykle mimo jídlo 2-4×D.
Yacca 3-4×D 1. Dlouhodobě. Zvyšovat postupně. Začít 2 týdny 1×D 1 večer, 2 týdny 2×D 1, 2 týdny 3×D 1 atd.

S jídlem

Bylinný extrakt z chmele+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít obvykle před jídly 5-15 minut 2-3×D.
Bylinný extrakt z ostropestřece+ nebo Bylinný extrakt z borůvky+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít po jídlech 2-3×D.
Pupalkový olej 3×D 1 lžička.
Koenzym Q10 s rutinem po 30 mg 2-3×D 1 (jen u starších přes třicet).

Zevně

Masírovat páteř, zvláště bederní úsek, nejdříve 5 minut Zevním bylinným extraktem z kostivalu+ a potom alespoň 15 minut Bylinným olejem z měsíčku+. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem.

Cvičení

Dýchací sifon SIF (refluxní vzduch 25-40 % - viz kapitola O dýchání sifonem) dechová masáž 2-4×D 2-10 minut a na noc 15-30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna!

Meditační cvičení pro posílení hormonální aktivity žen: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1-6×D.

Další doporučení

Udržovat nohy pokud možno v pohybu a teplé. Do postele si vzít ponožky, pánské spodky, termofor nebo chlapa s teplýma nohama. Ale je tu značné riziko v tom, že chlapi většinou mají tendenci toho zneužít.

Přihlášení uživatele