Bradavice

Bradavice

Kožní viry způsobující bradavice jsou neobyčejně nakažlivé dotekem vlhké ruky nebo vodou například v bazénu či od sprchy na dlaždicích. Bradavice bývají vidět od nakažení již po týdnu (až měsících) a typický výsev bývá na rukách, ploskách nohou a na sliznici přirození.

Lidičky se jich zbavují na prochlazených končetinách vytrháváním, ořezáváním a podobným agresívním chováním. Je-li lokalita teplá, tak i za nadšeného krvácení. Tak činívají nespokojenci s lékařskou péčí. Lékaři působí na bradavice neméně drasticky, ale odborně.

Tento virus je jediný, který reaguje i na psychické podněty, například na nepřátelský vztah, uřknutí, uhranutí a tajemné magické obřady. Stačí k tomu hluboká víra.

Jedna moje známá to vyřešila tak, že každé ráno a večer svým bradavicím na nohách nadávala, vyhrožovala a poctivě je nenáviděla asi měsíc. Potom byla na cestách a v jednom kole a až za další měsíc si všimla, že mají bradavice absenci. Jen tak...
Užívá se po několik týdnů až měsíců.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z tymiánu+ + Bylinný extrakt ze šalvěje+ 1 + 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3-4×D.
Yacca 3-4×D 1. Dlouhodobě. Zvyšovat postupně. Začít 2 týdny 1×D 1 večer, 2 týdny 2×D 1, 2 týdny 3×D 1 atd.

S jídlem

Bylinný extrakt z borůvky+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít po jídlech 2-3×D.
Pupalkový olej 3×D 1 lžička.

Zevně

Zevní bylinný extrakt z dubu+ 4-10×D vetřít trochu do bradavice nebo udělat miniaturní obklad překrytý mikrotenem. (Také lze přilepit kousek vodoodpudivé náplasti s dírkou na bradavici a na ni dát obklad z vaty s extraktem z dubu a překrýt třeba mikrotenem.)
Nejlepší je vtírat trochu zvláště silné propolisové tinktury vyrobené nejméně z 90% lihu. Já ale nemám k dispozici čistý propolis bez jedovatých přípravků proti varoáze. Takže si ji udělejte sami tak, že do třetiny lahve nasypete propolis, do dvou třetin dolijete lihu (konzumního nedenaturovaného!) a nejméně dva měsíce s tím třepete alespoň 5 minut denně.

Cvičení

Meditační cvičení pro lokální změny: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Potom se speciálně zaměřte na problémovou lokalitu, hřejte až spalujte a meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1-6×D.

Přihlášení uživatele