Neplodnost ženská

Neplodnost ženská

Častěji je příčina neplodnosti u ženy. Prochlazené nohy, kouření a ztuhlá bederní páteř způsobují špatnou výživu vaječníků a místo vajíčka se může urodit z folikulu cysta. Nedokonale vyvinutá sliznice dělohy nemusí oplodněné vajíčko přijmout a vyživit. Ostatně slabé vajíčko se do dělohy může dostat už životaneschopné. Také se nemusí dostat do vejcovodu nebo se nemusí neprůchodným vejcovodem (po zánětech) protlačit do dělohy. Protilátky v pochvě mohou pozabíjet všechny spermie dříve, než dorazí k vajíčku. Cervikální hlen je tak hustý, či děložní hrdlo tak stažené (nebo oteklé, ztuhlé, zvazivovatělé), že se tudy spermie nedostanou dál. To umí i stres při styku (dotyčná si poradila a zařídila potomstvo v těžké opilosti). Oplodněné vajíčko není hormonálně podpořeno žlutým tělískem a je potraceno. Také porucha prokrvení nebo námaha svalů pánevního dna a stres jsou schopny téhož.

Hormonální poruchy ale v příčinách absolutně vedou. Vznikají ponejvíce nedostatkem kyslíku ve vaječníkách, protože studená krev od nohou teče žílami asi 1 cm od vaječníků a chladem reflektoricky stahuje cévy ve svém okolí. Je to past na módní ideál krásy. Žena, i když zemře hlady, tak v oblasti pohlavních orgánů jí zůstává vždycky tepelný tukový chránič. Čím chladnější nohy, tím více se zde i na stehnech usazuje tuk.

Někdy je žena neplodná i proto, že ji vždycky večer bolí hlava, dávají důležitý seriál, nemá zájem, je frigidní, musí dlouho pracovat, bere antikoncepci, nechce se jí rodit nebo je to původně muž (např. transsexuál).

To mi připomnělo, jak se ptá turista hospodského, jestli je tohle ta hospoda, co se jí říká U dvou teplých. On na to: „To já nevím, zeptejte se manželky. Karle!...“
Užívá se po několik měsíců do zlepšení stavu a ústupu obtíží.

Doporučení dědka kořenáře

Mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle)

Bylinný extrakt z maliny+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít mimo jídla 3×D.
Bylinný extrakt z hruškyGH 1 lžíce do 4-5 dcl vody, v níž může být rozpuštěn Práškový vitamin C špetka, a pít podle chuti mimo jídla 1-3×D. (Lze případně přidat Bylinný extrakt z maliny+ 1-3 lžičky.)
Užívat běžné multivitamínové a minerálové komplexy 1-3×D.
Pít (upíjet) rozmrzlou vodu dopoledne 1-3 dcl, odpoledne 1-4 dcl, navečer 0,2-1 l (viz kapitola O rozmrzlé vodě).
Yacca 3-4×D 1. Dlouhodobě. Zvyšovat postupně. Začít 2 týdny 1×D 1 večer, 2 týdny 2×D 1, 2 týdny 3×D 1 atd.

S jídlem

Bylinný extrakt z chmele+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít před jídly 5-15 minut 3×D.
Bylinný extrakt z ostropestřece+ 1 lžička do 1-2 dcl teplé vody, pít po jídlech 3×D.
Pupalkový olej 3×D 1 lžička.
Koenzym Q10 s rutinem po 30 mg 2-3×D 1.
Vápník + hořčík 2-3×D ½-1 lžička.

Zevně

Masírovat páteř nejdříve 5 minut Zevním bylinným extraktem z kostivalu+ a potom alespoň 15 minut Bylinným olejem z měsíčku+. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem.

Cvičení

Dýchací sifon SIF (refluxní vzduch 25-40 % - viz kapitola O dýchání sifonem) dechová masáž 2-4×D 2-10 minut a na noc 15-30 minut. Zátěž zvyšovat velmi zvolna!

Meditační, pomalá, nenamáhavá cvičení bederního až krčního úseku páteře. Předklony, záklony, předklony do strany, úklony, rotace, kroužení trupem, rameny, otáčet krkem ve směrech „nemáme, máme, nevíme“ a také otáčet hlavou. Cvičit častokrát několik minut během celého dne.

Meditační cvičení pro lokální změny: Přestaňte sledovat, co se děje okolo vás. Sedněte si třeba na postel se zkříženýma nohama (turecký sed), můžete se lehce opírat bedry o pelest nebo o zeď (vleže jen když nelze sedět). Bříška natažených palců, ukazováků a malíků se dotýkají, ostatní prsty jsou volně přeloženy střídavě přes sebe. Od malíků vzdálenější prsteník se přes bližší prsteník provlékne volně pod malíky. Palci se dotýkáte oblasti solaru a malíky směřují dolů (v rámci možností). Zavřete oči a provádějte hluboké dýchání ještěrčím dechem (viz kapitola Ještěrčí dech). Při tom si představujte v duchu, jak vaše myšlenková energie jako teplo jarního slunce prohřívá tělo, ve kterém jakoby roztával led. V mysli cestujte stále po těle a mentálně prohřívejte všechna místa, kde máte pocit chladu. Potom se speciálně zaměřte na problémovou lokalitu, hřejte až spalujte a meditujte tak dlouho, dokud nemáte pocit, že už toho bylo dost, avšak nejméně čtvrt hodiny 1-6×D.

Další doporučení

O početí se pokoušet čtrnáctý den (± dva dny kvůli nepravidelnosti ženského cyklu) po začátku menzes, případně si ovulaci ověřit teploměrem nebo testem ze slin na speciálním mikroskopu (F - test) velikosti rtěnky.

Pravděpodobně nejvhodnější koncová poloha při souloži je pro ženu vkleče se skloněným trupem dolů až se obličej dotýká podložky a muž se snaží zezadu. Žena by v této poloze měla setrvat ještě nejméně deset minut (do snížení viskozity (ztekutění) ejakulátu). Orgasmus ženy takto je velmi výhodný, ale ne nezbytný.

Pro rozblokování i automasáž se pohybovat (válet) 1-4×D asi minutu vleže s pokrčenýma nohama opřenýma o zem a zády na masážním Zadbalonu průměr 20 cm pomalu ve směru zadek/hlava.

Krystal broušeného křišťálu 2-6×D uchopte všemi nataženými prsty dominantní ruky špičkou směřující od dlaně a krouživě s ním pohybujte těsně nad místem svých lokálních potíží tak dlouho, až budete mít zvláštní individuální pocit v daném místě (obvykle mravenčení, chvění, teplo, tlak či jiné pocity) nebo do doby, kdy pocítíte teplo krystalu (obvykle 10-15 minut). Krystal lze i nosit v kapse.

Přihlášení uživatele