Žlučníkový záchvat

Žlučníkový záchvat

Jedna má dlouholetá přítelkyně měla strašně ráda bramboráky s česnekem. Dělala si je poměrně často a chodila je jíst na zahradu, aby je mohla hned zajíst listem pampelišky. Potom na zapití užila Bylinný extrakt ze zeměžluče+.

Vzhledem ke svému výraznému dostatku hmotnosti (pro několik osob) nakonec o žlučník přišla, neboť předchozí aktivita nebyla doporučenou zásadní změnou životosprávy, čistící žlučovody. Fakt je, že je to hodná ženská a vynikající kuchařka.
Užívá se teď hned, honem.

Doporučení dědka kořenáře

Vnitřně

Bylinný extrakt ze zeměžluče+ 2-4 lžičky do 1-2 dcl teplé vody a vypít.

Zevně

Masírovat páteř nejdříve 5 minut Zevním bylinným extraktem z kostivalu+ a potom alespoň 15 minut Bylinným olejem z měsíčku+. Nakonec vše setřít hadříkem a nasucho zateplit starým trikem.

Je-li to alespoň trochu možné, 1-4×D cvičit břišní stěnou masáž břišních orgánů tak, že se opřete rukama o stehna nebo stůl a ve výdechu vtáhnete (vcucnete) a povolíte 10-20× břicho. To děláte tak dlouho, jak dlouho vydržíte ve výdechu. Obvykle stačí 3-4 série po sobě.
Bylinným olejem z měsíčku+ 1-2×D mazat a velmi pomalu a jemně masírovat břicho, zvláště v pravém podžebří, ve směru hodinových ručiček vleže na zádech s pokrčenýma nohama. Přebytek olej z měsíčku setřít hadříkem.

Další doporučení

Co nejdříve se snažíte rozblokovat páteř. Lehnete si na břicho, hlavu na stranu (na tvář), ruce podél těla a uvolníte se. Někdo druhý si klekne rozkročmo nad váš zadek a opře se pěstmi (klouby prstů) do svaloviny po obou stranách dolní části hrudní páteře větší silou, která směřuje dolů do podložky a současně trochu dopředu k hlavě. Když už to víc nejde, trošku hmitne. Ozve se obvykle chrupnutí a po chvíli se výrazně uleví. Potom dá ruce o trochu výše a zkusí to samé znovu. Samozřejmě to dělá jen tehdy, kdy si je jist, že v páteři na něj nečíhá kompresní zlomenina obratle, TBC, odvápnění nebo rakovina.

Když nelze použít předchozí radu, zkuste pro rozblokování i automasáž se pohybovat (válet) 1-4×D asi minutu vleže s pokrčenýma nohama opřenýma o zem a zády na masážním Zadbalonu (průměr 20 cm) pomalu ve směru zadek/hlava.

Sedět doporučuji na sedacích míčích, nejen kvůli snížení škrcení a útlaku žil (a z toho pak křečákům) a otokům nohou, ale hlavně pro možnost pohupování se ke zlepšení funkce břišních orgánů a bederní páteře.

Nestyďte se povolat lékaře, ale nedivte se tomu, že bude upřednostňovat dát žlučník pryč než ho vyčistit.

Přihlášení uživatele