DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Minutové nesmysly

100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Sbírka krátkých moudrých příběhů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minutové nesmysly

Anthony de Mello

Sbírka krátkých moudrých příběhů

Útlá knížka je souborem moudrých příběhů duchovních vůdců Východu i Západu ve formě anekdot, které přečtete během jedné minuty. Až budete číst krátké příběhy a probojovávat se mistrovým tajemným jazykem, možná bezděky narazíte na učení Tichu, jež je v knize ukryto a dojdete k Probuzení – a proměníte se.
To právě znamená Moudrost – změnit se tím, že si uvědomíme skutečnost.
Anthony de Mello (1931-1987) byl jezuitský kněz, psychoterapeut a spisovatel, který se proslavil svými knihami, jež se formou krátkých a leckdy humorných příběhů a meditací dotýkaly spirituality a smyslu lidského života. Ve svých knihách dokázal velmi obratně propojit myšlenky křesťanství se spiritualitou východu a lidskou psychologií, měl dar „otvírat lidem oči“. Knihy o náboženství a lásce, které vydal, mají hluboký duchovní smysl a zároveň jsou velmi čtivé i humorné, staly se po celém světě bestsellery.

Pevná vazba, 192stran

Vydal: Cesta ISBN: 978-80-7295-168-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.