Téma: bolesti levé straně hrudníku

Celkem 7 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Revelacao 2010-01-17 10:07:48, odpověď na #584 ukázat v kontextu reset

Zdravím všechny tady!
Bohužel je to pravda. Co nastoupil internet, můžete se leccos dočíst, včetně problémů zdraví, léků atd. Nelze se divit, že jsou lékaři neradi, když přijdete s vlastním pohledem. Samozřejmě i pacienti mohou mít z internetových poznatků jen kusé informace a mohou si ublížit ...
Nedávno jsem byla v prodejně s bylinkami a starší paní hledala pomoc na své problémy. Pak vešel pán a radil se o svých problémech. Paní poslouchala a po chvíli poznamenala, že chce taky to co „ten“ pán ... A tak je to kolikrát i s léky. Hezký den!

kočka 2010-01-17 09:39:52 ukázat v kontextu reset

Jestli můžu?Pan Nový to zřejmě myslel tak,že není radno říkat doktorovi jak jste přišel na to,co chcete vyšetřit.Jakmile uslyší,že Vám to poradil léčitel,vyletí z kůže a bude si brumlat pod vousy,že Vás tedy léčitel může dát do kupy sám,když je tak chytrý.Já mám zkušenost jen s obyčejnou angínou.Na dotaz co mi je jsem řekla,že mám angínu a pak jsem poslouchala,že on - doktor je od toho stanovovat diagnózy a ne já.Měla jsem ji.A to ho štvalo.Doktoři většinou neléčí,ale odstraňují následky.Nepídí po příčinách.Pan Nový jen řekl,aby jste si zahrál na schizofrenika a něco si vymyslel a nedráždil kobru.

Revelacao 2010-01-16 09:52:31, odpověď na #559 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, čtu si od včerejška Vaše řádky a čekala jsem na vyjádření pana Nového. Neumím latinsky, ale snažím se najít různými cestami významy slov. Anatomie mne zajímá ... alespoň abych věděla trošku jak co v těle funguje.
Podle toho, o jakých velkých potížích tady píšete, rozhodně už jste snad musel vyhledat lékaře ...
A jestli se tady ptáte „kde, kam a kudy ...“, pak podle řádek pana Nového, je to oblast srdíčka. Tedy prohlédnout srdce. Mějte se pěkně.

nevim 2010-01-16 08:42:21 ukázat v kontextu reset

a to mám jít k doktorovi se srdcem nebo s hlavou a vyřídit si invalidku? nebo co,kde,kam,kudy?

nevim 2010-01-16 08:31:02 ukázat v kontextu reset

dík,až se naučím latinsky + zvládnu anatomii + další tak už tu nebudu.Samá legrace dědku že jo. já taky ale když mě to chytne tak mě přejde.

Dědek kořenář 2010-01-16 03:48:40, odpověď na #544 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na aneurysma aortálního oblouku s potrhanou intimou. Nejsem si jist, jestli při vaší základní neurologické diagnoze bude lékař akceptovat jakékoliv doporučení. Jako schizofrenik byste ale mohl říci, že jste slyšel hlasy, které vám to napověděly. To by mohl akceptovat. Nemáte to jednoduché a na alternativní přípravky invalidka nepamatuje.

nevim 2010-01-15 20:40:39 ukázat v kontextu reset

..na levé straně hrudníku a nejde dýchat pane dědek ,myslel jsem že od páteře.
taky vyjdu pár schodů a jsem hotovej. Mám se chystat nebo to ještě půjde? dík

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele