Téma: Bakterie E.coli-čerstvé koupené zeleniny

Celkem 3 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2011-06-03 21:28:54 ukázat v kontextu reset

Když víte, od koho te zelenina je, tak klidně. Když ne, tak to zkuste virgulí.Více viz obecné zpracování: Infekce celková


Dědek kořenář 2011-06-03 21:27:09, odpověď na #11741 ukázat v kontextu reset

Zmutovaná bakterie E. coli EHEC 0104 je zatím neznámý fenomén močůvek a chemických laboratoří po neúspěších s přechozími mutacemi chřipek, jehož toxiny napadají přednostně mladé ženy (zdravě se stravujícími zeleninami), jimž způsobuje hemolyticko - uremický syndrom, což je v podstatě rozklad krvinek v ledvinách s ucpáváním kapilár a komplexním ledvinovým selháváním + krvavý průjem a křeče v břiše. Zprvu se i odborník může domnívat, že jde o momentálně silně rozšířenou střevní virózu neznámé etiologie, ale když vás to sejme jako salmonela, zrychlí myšlení a vy krok. Bohužel ale na rozdíl od salmonely, které musíte požít asi milion zárodků, vám u téhle potvory stačí zárodků asi jen pouhých 100!!!! Tím pádem je to velmi nakažlivé a stačí podání ruky, sáhnutí na kliku, sáhnutí na něco, na si sáhla po sáhnutí na kalhotky a dokonce i jen na sedák židle, kde infikovaný, který si neumyl zadek po stolici, poseděl. (K tomu (na ruce i na zadek) doporučuji naše antibakteriální mýdlo http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-produkty/tekute-mydlo-s-antibakterialni-prisadou-p156.html a malé balení tahat s sebou na cesty v kufrech!)
Lék na to zatím není, ale až bude, to bude panečku obchod...
Jak vyhrát nad průjmem (viz 12K v Chytrovědi):
Při úporném nebo infekčním průjmu (salmonely apod.), se nám osvědčilo rozpustit lžičku kuchyňské soli bez čepice (3,5-4 g) v 5 dcl teplé vody a přidat 2-3 lžičky 12K, 3 lžičky Tymiánové směsi TK a 3-4 lžičky Dubových kapek RK (nejste-li alergičtí na propolis, tak i 1 lžičku propolisové tinktury). Zavřít oči, nadechnout se a pít, dokud to jde.
V případě tohoto problému bych doporučil ještě přidat 2 lžičky LVK. Tedy to chce 12K, TK, RK a LVK mít doma. A odvahu to polknout...

Jako prevence E. coli je vhodné TK + REK 2+2 lžičky do 2 dcl vody a mimo jídla pít 2-3xD s vitC1000.
Využít OO-KH nejen pro detoxikační schopnosti na ty toxiny z E. coli pro játra, ale zvláště coby drátěnku na mechanické čištění stěny střev 2-4xD lžíci s jídly. Komu olejnatost již nevadí, ať si to bere raději mimo jídla - to by mělo mít efekt největší.
Několikrát denně si stříknout RK do krku, protože malá spolknutá část RK ty potvory zahubí cestou do střev. RK se nepije jako čaj.

Anuš 2011-06-03 15:08:14 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
chtěla jsem se zeptat na Váš názor na konzumaci čerstvé koupené zeleniny, vzhledem k tomu, že se dosud nanašel zdroj nákazy bakterií E.coli. Předem moc děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele