Téma: Borrelióza-27 letý

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2011-10-03 07:11:55, odpověď na #13228 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na atypickou borreliózu bez obvyklých protilátek, které váš organizmus díky jaterní nedostatečnosti není schopen vyprodukovat. GY 4-6xD 2 tobolky a zapíjet TK + LPK 2+2 lžičky v asi 2 - 2,5 dcl vody s trochou vit. C100. Lze to zesílit i 2 lžičkami Glucamedic. JK 1 lžička do decky vody po jídlech. OO-KH do jídel 2-3xD 1 lžička až časem 1 lžíce. Sifon 6 a dýchat 4xD 15 minut. Zadbalon 4xD minutu. Novpoklony 4xD 15. Q10P + Imunokomplex 3xD.Více viz obecné zpracování: BorreliózaJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


franta007 2011-10-01 13:51:51 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
prosím o radu. Je mi 27 let, během jednoho roku jsem byl 3x hospitalizován na Infekčním oddělení na s horečkami, silnými bolestmi hlavy, kloubů, břicha, cítím, jako když mi rostou vlasy. Poslední hospitalizace proběhla před měsícem. Mám problémy se sluchem - nedoslýchavost, která se zhoršuje a se zrakem ( před očima mi létají mušky ), bolí mě klouby a kosti (pocit dloubání). Bolesti jsou záchvatovité a trvají už několik měsíců. Při bolestech hlavy mi zbělá obličrej a pod očima se objevují tmavé půlměsíce. Bolesti hlavy jsou velmi silné prakticky nejsem schopen normálně fungovat.
2x během posledního roku jsem byl donucen k lumbální punkci s negativním vsledkem. Základní krevní test Eliza na boreliózu také negativní. Vyšetření EEG a MR- nález subjektu - ložiska, prý nesouvisí s mým momentálním zdravotním stavem. Léčba téměř žádná, od lékaře jsem dostal pouze Ketonal a Apo-Ome 20 a Brufeny, které mi již vůbec nezabírají. Nikdy mi nebyla nasazena antibiotika přesto, že jsem v minulosti prodělal operaci nostnich polypů, operaci kýly, po úrazu nohy žilní trombózu to vše dle lékařských zpráv za přítomnosti strepotokokové nákazy. Též jsem měl několikrát klíště. Lékaři mě posílají odjednoho k druhému s odůvodněním,že moje potíže nespadají do jejich pole působnosti. Zjevná nechuť se mými problémy hlouběji zabývat. Prosím o radu jak bych mohl svůj zdravotní stav zlepšit a zapojit se do normálního života.
Pěkný den zdravím František

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele