Téma: bolesti břicha-zácpa

Celkem 12 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-02-19 12:59:14, odpověď na #1272 ukázat v kontextu reset

Dejte o do čajů mimo jídla.Více viz obecné zpracování: Překyselení organismu


slunečnice 2010-02-19 11:32:34, odpověď na #1270 ukázat v kontextu reset

Děkuji a jen mi ještě řekněte,kdy LVK brát a kolik? Mám bylinky před a po jídle,mezi jídly,na noc...tak kam LVK "vecpat",nebo mám něco vynechat?

Dědek kořenář 2010-02-19 10:59:05, odpověď na #1267 ukázat v kontextu reset

Zředěné pivo + LVK ano. A nezapomeňte na zadbalon, protože páteř bude asi vaše primární potíž.

slunečnice 2010-02-19 09:21:51, odpověď na #1090 ukázat v kontextu reset

Dobrý den po "delší " době Pane "Kořenáři" týden jsem na Vašich bylinkách,krom té zemežlučové směsi mi moc chutnají a mám pocit,že i když je ještě brzo na nějaké větší účinky,že je mi přece jen trochu líp-zažívací obtíže se určit zlepšily-ale chci se zeptat na následující-jak se zlepšil ten trávicí trakt,mám pocit,že se zhoršily bolesti v oblasti levé ledviny - je to nejhorší v noci,ale ani přes den žádná sláva,bolest začne pak vystřelovat přes levý bok dopředu a dolů.Nicméně problémy s močením nemám,snažím se opravdu dost pít.Takže dotaz - mám vydržet s bylinkami,které už beru (K,JK,REK,KŘEM,NK,Biopron a B komplex) nebo si mám ještě přiobjednat nějakou SMĚS NA LEDVINY? A také jsem při studování poradny zjistila že doporučujete při ledvinách pivko-to já ráda,ale jak jsem začala mít obtíže a obavy,že bych mohla mít nabouranou slinivku,tak jsem radši odbourala veškerý alkohol...takže můžete mi prosím poradit? Díky a hezký den!

slunečnice 2010-02-12 07:44:14, odpověď na #1090 ukázat v kontextu reset

jo jo,pro Vás naštěstí,pro mne bohužel...

Dědek kořenář 2010-02-12 00:27:02, odpověď na #1073 ukázat v kontextu reset

Jste děsná. Naštěstí strašíte daleko...
))

slunečnice 2010-02-11 08:46:07, odpověď na #1063 ukázat v kontextu reset

Děkuji,obdivuji Vaši vitalitu,já "odpadám" už tak v deset hodin večer.. Přidám si tedy ještě udiány....té diagnostice "šlauchem" bych se právě chtěla vyhnout,takže i dávám 14 dní na aspoŃ mírné zlepšení a budu doufat a věřit,že ten šlauch nebude potřeba.. nebo,Vy v tom ohybu vidíte nějaký problém,který bych měla opravdu řešit jinak než bylinkami a cvičením? Chápu,že na to byste mne asi potřeboval vidět,takže se pokusím zorganizovat odvoz a hlídání malého a objednám se do vaší ordinace.Každopádně díky,i když vlastně nevím,jestli jsem se uklidnila nebo ne.. Omlouvám se,jsem asi děsná...tak díky za shovívavost a trpělivost

Dědek kořenář 2010-02-11 02:08:38, odpověď na #1046 ukázat v kontextu reset

Zavolat můžete, ale je vám jasné, jak jsem na tom s časem, když odpovídám nyní.
Transvitalita vám může trochu pomoci. Jinak to, co jsem napsal by mělo pomoci. Zauzlení není podle mě jiné příčiny než blokádama nervů u míchy. Vyprste se, cvičte případně i udiány (opakované vcucnutí břicha po dobu jednoho výdechu viz zde http://www.bylinkar.cz/choroby/dychani/pichani-v-boku.html).
Jinak jako zdravotník víte, že lékař by se tam měl mrknout přinejmenším na ohyb tlustého střeva... pro jistotu šlauchem.

slunečnice 2010-02-10 08:47:41, odpověď na #951 ukázat v kontextu reset

Dobré ráno znovu...dnes by mi měly dorazit bylinky od vás,moc se těším..ale potřebovala bych ještě trochu "uklidnit"...byla jsem dvakrát na masáži zad (tzv spinal touch) u odborníka - masáž s oleji od vás nechám na příteli na doma ale musím se přiznat,že je mi te´d dva dny nepoměrně hůř,bolest břicha už je prakticky celý den,dnes jsem se v noci budila prakticky po hodině - trochu pomáhaly homeopatika-moc prosím,mohl byste mi říci,zda se jedná o jakýsi započatý ozdravný proces po těch masážích (ráno jsem po několika měsících zácpy měla pro změnu lehce opačný problém) nebo zda se mi v břiše něco naopak "nezašmodrchalo"? Přiznám se,že jsem na to břicho "hysterická",protože to zauzlení před x lety bylo prý způsobeno srůsty a ty se tvoří po každé operaci znovu...takže když v noci ležím,snažím se to rozdýchávat,ale ta hlava neposlušná pořád podsunuje myšlenky na zasrůstané střevo..na nějaké nádory...a pak se podívám na vedle spícího syna a říkám si,co by si tu beze mne počal...a jsem s tou psychikou v háji tuplem.. Bolest se te´d více jakoby soustředí na jedno místo,na úrovni pupku vlevo do boku,v noci výrazně směrem k levé ledvině-už se to tolik nerozlézá k tomu žaludku nebo pod žebra.Moc děkuji za pomoc-pokud byste doporučoval,zavolám nebo pokud myslíte že by byla vhodná Vaše energetická pomoc?Nebo mám radši zajít k tomu doktorovi? Ach jo,jsem dnes opravdu pěkně rozhozená...

slunečnice 2010-02-05 16:44:15, odpověď na #797 ukázat v kontextu reset

děkuji děkuji děkuji....už jsem částečně objednala a doufám...nicméně jste mi vlil naději do žil,že s tím lze něco vůbec dělat,aniž bych se musela vrhat do náruče lékařů (k čemuž jako bývalý zdravotník opravdu nemám chu´t) Pokouším se o novpoklony...a netušila jsem,jak velkým problémem pro mne budou ty úsměvy! Když jsem se zamyslela tak se většinou usmívám jen na své dítko a nějak nemůžu najít ten správný důvod proč se usmívat do zrcadla na sebe....to tedy rozhodně není úsměvné zjištění.....no,snad to časem také půjde...

Dědek kořenář 2010-01-30 20:57:54, odpověď na #794 ukázat v kontextu reset

Blokády zad a bortící se páteř a tím nekorektní inervace dutých orgánů. Ukázal bych to manželovi na vás u mě v poradně. Vysazený zadek atd... Jste přidušená a zanešená JONem.
12K 1/2 lžičky do decky vody a pít před jídly. JK 1-2 lžičky a pít po jídlech + Biopron 9. REK pro jistotu pít stejně mimo jídla. Sifon 6 4xD dýchat 5-15 minut + novpoklony 10-25 + zadbalon minutu. Na noc 1 lžíci Křem + 1/2 ml NK + B komplex forte.
Záda masírovat K1+MO směrem k lebce a zateplit je.

slunečnice 2010-01-30 19:09:51 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,moc prosím o radu...již delší dobu mám velké bolesti břicha-někdy začínají lehce nad pupkem,jakoby žaludek,ale vzápětí se přesunou hodně vlevo až do boku,někdy i do zad,jakoby ledvina...bolesti jsou horší v poloze ležmo,takže v noci se moc nevyspím,navíc jsem už dost ve stresu z toho co by to mohlo být..před 13 lety jsem měla zauzlení střev,dost děsný zážitek,před nějakými 27 lety zánět slepého střeva,takže se zažíváním mám problémy často,ale toto již trvá půl roku a já se děsím návštěvy u doktora...když se bolest objeví v oblasti zad,pomáhá teplo,ale pokud se to drží v tom levém boku,nepomůže nic..občas mám pocit,že se mi v břiše přelévá tak hektolitr vody....jsem poměrně nervák,dalo by se říci že trpím i depresivními stavy,dost často jsem podrážděná aniž mám proč...v současné době beru již druhou dávku atb na boreliozu,ale tyto bolesti jsem měla ještě předtím než jsem atb začala brát,takže to s tím asi nesouvisí...snažím se jíst poměrně dietně,ale nezdá se,že by to mělo nějaký vliv...nepiji ani kávu,odbourala jsem i velice příležitostný alkohol,piji čaj na zlepšení trávení,biojogurty a laktobacily...Jsem na mateřské dovolené (dvouletý syn) takže mám i dost pohybu jak okolo něj,tak na pravidelných vycházkách (3 x denně tak hodinu),přesto mívám zácpu..moc děkuji - jsem žena 38 let (173 cm 56 kg)

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele