Téma: Bulka v pochvě

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-02-15 23:03:07, odpověď na #15098 ukázat v kontextu reset

Do pochvy aplikujte na noc 2ml MO+ a bicyklistickým pohybem (na zádech) rozetřete. Jedná se zřejmě o nezhoubné nádory díky slizničnímu viru, který neodplavila slabá lymfa. GY 4xD 2 tobolky. Jinak se držte rad viz Detoxikace zde v chorobách. Je celkem škoda, že jste nečetla zadání dotazu.Více viz obecné zpracování: DetoxikaceCysta pasivní, klidová, myom)


Afrodita 2012-02-14 18:40:10 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer pane Nový,
před nedávnem jsem si při zavádění tamponu nahmatala tvrdou bulku velikosti hrášku na levé straně pochvy cca v hloubce 3cm - na sliznici. Bulka nijak nebolí, prakticky ji necítím, přesto mne znepokojuje. Upozornila jsem na ni při pravidelné kontrole mou gynekoložku, potvrdila, že jde o podslizniční záležitost neznámého původu ( snad tukovou bulku ) s tím, ať ji sleduji, zda nějak neroste v souvislosti s měsíční periodou. Z hlediska gynekologie to prý není její záležitost...to teda docela dobře nechápu, že by snad zubař ?
A tak sleduji, neroste, nebolí, ale při důkladném ohledání jsem nalezla na opačné straně druhou, miniaturní. Na levé hraně děložní stěny mám myom, který jsem s Vámi již konzultovala, dle doporučení Vaše výrobky používám.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele