Téma: Hormonální nerovnováha+užívání kapek

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-04-16 01:14:57, odpověď na #15432 ukázat v kontextu reset

Naše čaje krev neředí. Mimo jídla je, když je natráveniny v žaludku co nejméně, aby se čaj npříliš neředil. U lehkých jídel je to za 60-90 minut. Reakce na pití našich čajů, kdy máte euforické, kolebavé nabo jné pocity spočívá ve snížení působení stresových hormonů. Organizmus si na to ale během několika dnů navyká. GH je skutečně takový Panoramixdrink. Dologran ano - berte ho po jídlech, ne na lačno.Více viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen


Luka 2012-04-12 11:02:20 ukázat v kontextu reset

Pane Nový přeji Vám pěkný den,

měla bych doplňující dotazy k užívání kapek.

Je možné, aby mi kapky ředily nějak více krev? Včera večer jsem
se drobně střihla do prstu a krev se mi bohužel nechtěla zastavit. Myslím, že to bude asi blbost, ale pro jistotu se ptám. Dnes mi brali na kontrole krev, tak abych na to případně upozornila.

Dále bych se chtěla zeptat jaká je minimální doba pro užití kapek, které se mají užívat mimo jídla, respektive zda stačí hodina a půl po jídle? A za jak dlouho po požití kapek je možné pít, samozřejmě vodu . Možná Vás mé dotazy pobaví, ale chci kapky užívat správně, nevím jestli bych tím např. nesnížila jejich účinnost..., neboť chápu, že i Vámi doporučené ředění kapek má svůj význam.

Jinak bych Vám chtěla poděkovat, začínám se cítit konečně lépe. Tělo si však na kapky zvyká, hlavně po požití tymiánové s malinovou směsí či zeměžlučové směsi mi bývá tak nějak slabo, jako bych měla změnu krevního tlaku, či co, tak se snažím vypít užívanou dávku po malých doušcích. Teď mě začal zlobit trochu podbřišek, ale to přiřazuji léčení. Jinak mi je den ode dne lépe. Již mám zakoupený i zadbalon, tak jsem ráda. U nás v Brně u Světlušky jsou Vašimi výrobky výborně zásobeni a perfektně informováni, což je super.

Koupila jsem si též doporučený Gambit H a musím přiznat, že ho beru jako za odměnu, protože je móoooooc dobrý, opravdu se Vám povedl a navíc se po vypití cítím, jako bych vypila tajemný energetický nápoj Druidů - tak jako v pohádce Asterix a Obelix , po kterém okamžitě dostávám sílu.
Také jsem Vás ještě chtěla poprosit, zda je vhodné ke kapkám užívat na doplnění minerálů a stopových prvků nějaké další vitamíny, nebo zda jsou v tomto ohledu kapky dostačující. Nejsem moc zastánce umělotin, ale dívala jsem se, že na stránkách nabízíte Dologran, který je přírodní, tak jestli lze kombinovat.

Přeji Vám pěkný den,
Lucka

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele