Téma: carbofit a espumisan

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-05-22 00:26:30, odpověď na #15558 ukázat v kontextu reset

http://www.samoleceni.cz/deflatulencia-leky-proti-plynatosti Nerozpouští - zde máte velmi fundovanou odpověď naznačující, že kdo maže, ten prdí... jede. Neměl by vám ublížit, protože se nevstřebává. Podle mě ale nějak omezuje látkovou výměnu na membráně patogenních kvasinek ve střevě. Berte si na noc Křem 1-2 lžíce ve 2 dcl vody.Více viz obecné zpracování: Plynatost, větry (česky: prdy)


Pavel V 2012-05-18 07:17:45 ukázat v kontextu reset

Dobrý den!Zajímal by mě Váš názor na to že aktivní uhlí tvoří na povrchu trávicího traktu krustičku,která omezuje vstřebávání živin a velice těžko se jí zbavuje.Tuto informaci mám od jiného léčitele a z jedněch stránek o alternativním léčitelství.Používám ho jak máte uvedeno proti nočnímu kažení potravy tj. večer před spaním a případně ještě hned ráno na lačno-přes den na carbofit nemám moc čas.Trošku mi omezuje nadýmání takže jeho užívání vidím jako pozitivní.
Další věc na kterou se chci zeptat je látka espumisan proti nadýmání-myslíte že je riziková?Obsahuje nějaký silikát který rozpouští bublinky plynu.Nejím ho denně ale po luštěninách,cibuli nebo vejcích si ho dávám.
Děkuji za odpověď!

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele