Téma: Erytróza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-07-16 21:49:06, odpověď na #15769 ukázat v kontextu reset

Játra vám nedetoxikují všechno, co je potřeba, protože jste přidušená psychovypětím a zanášíte se. Vyprste se, narovnejte a dýchejte. Oblast jemně masírujte VXK 2-3xD, na noc vetřete obden MO+. Zateplovat ve dne i v noci. Na noc kulich až po bradu. OO-KH + EVE 1/2 + 1/2 lžíce 3xD s jídlem JK 1 lžička do decky vody 3xD po jídle. Mimo jídla Pijte GK + CK 2+2 lžičky do 2 dcl vody 4xD + Q10P 2 tablety. Novpoklony 15-20, Zadbalon ½ min. 3xD, Sif6 8-12 min. 3-4xD Do koupelí Raš.Více viz obecné zpracování: Rozšířené kožní kapiláry a žilkyJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


koza 2012-07-16 09:49:58 ukázat v kontextu reset

Prosím vás o radu. Zhruba od zimy jsem začala mít problémy s oblastí dekoltu a krku, začaly se mi objevovat rozšířené žilky, které pálily a bodaly a rozšiřovaly se stále více a více, tvoří se mi na krku červené skvrny. Je patrné velké zčervenání celé postižené oblasti - popraskané žilky, objevuje se zrohovatění. Je to velice nepříjemný pálicí a bodavě stahující pocit v oblasti krku a dekoltu, psychicky deprimující.
Byla jsem na celkovém vyšetření, veškeré krevní testy, vnitřní orgány v pořádku. Prováděla jsem celkovou očistu organizmu, hladovění, zkoušela jsem i urinoterapii, od zimy užívám ostropestřec, Lékař diagnostikoval erytrózu - chronické rozšíření krevních cév. Stav se mi rapidně zhoršuje dnem ze dne.
Jsem žena, 46 let, do této doby kompletně zdravá, výška 168 cm,váha 55 kg,zaměstnání - administrativa, práce s lidmi, PC.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele