Téma: dobromyslová směs

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-07-23 08:23:52, odpověď na #15790 ukázat v kontextu reset

Žlučník by měla klidnit směs zeměžlučová 12K 1/2-1 lžička do decky vody 5 minut před nebo po jídlech. Mimo jídla k hojení zánětu dvanáctníku, který obvykle doprovází žlučníkové problémy, by byla vhodná REK 1-2 lžičky do 1,5 dcl vody 3xD. Je ale schválená jen pro zevní použití, takže to je informace spíš pro ostatní čtenáře, protože očekávávám od maminky maximální konzervatizmus a obavy z čehokoliv. A pro ty i Zadbalon 4xD půl minuty. NK na noc 0,5-1 ml do decky vody + B komplex forte. Dráždit žlučník nemá jak.Více viz obecné zpracování: Žlučníkový záchvatNespavost


risa 2012-07-20 08:58:41 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o informaci, zda-li nemá dobromyslová směs nějakou kontraindikaci se žlučníkem.
Po úmrtí tatínka se ji chystám mamince zakoupit, jelikož má problémy se spánkem, téměř celou noc nespí, a ačkoliv se snaží celý den fungovat, noci má dle jejích slov velice těžké.
Cca před 2-3 měsíci ji byl po žlučníkovém záchvatu diagnostikován kámen s tím, že si měla v nejbližší době objednat termín operace, což kvůli ošetřování svého manžela až do samého konce neudělala. Ráda bych jí pomohla zakoupením dobromyslové směsi, aby se dala dohromady aspoň trochu psychicky i fyzicky, než půjde na operaci.
Proto se ptám, zda nemá DOBROMYSLOVÁ SMĚS KONTRAINDIKACI SE ŽLUČNÍKEM

Děkuji za co neodpověď co nejdříve.
Hanka(risa)

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele