Téma: bolest zubu-chronický zánět vedlejších nosních dutin

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2012-11-04 22:49:54, odpověď na #16112 ukázat v kontextu reset

Do krámu čelenku jako kamikadze do čela a do postele tmavý kulich až po bradu. RK aplikujte z rozstřikovače do krku 3-8xD dle potřeby, do nosu (velmi nepříjemné 1-2x. PPK 1 lžíce do dvou deci vody 3xD mimo jídla a k tomu vždy vit C1000. MO+ povalovat v ústech 30 min. a pomalu polykat 1-2xD. Kolem krku vytvořit náhrdelník z BEN7. Narovnat se, dýchat. Cvičit hlavou ano, ne, nevím alespoň 3xD, vhodné Novpoklony a ZLZ, Sif6. Cerbofitu asi 1 lžíci zamíchejte s vodou na hustou pastu a tu přiložte na dáseň vlevo dole i se zbývajícími zuby a jděte s tím spát. Ráno je to lépe vypláchnout než to polykat.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět dutinZánět obecně a konkrétně zánět zubů


iva1 2012-11-01 21:23:10 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer,
je mi 49 let, měřím 160 cm a vážím 63 kg. Vlastním potravinářský obchod a v něm dělám vše, co je potřeba celý den 7 dní v týdnu.
Od léta 2005 mám chronický zánět vedlejších nosních dutin. Často mě bolí hlava, trápí mě pocit ucpaného nosu a od té doby necítím žádné vůně ani pachy.
Na jaře 2006 mi byl vytržen zub – osmička vlevo dole s dlouhodobým hojením. Od té doby mě mám bolesti v levé části dolní čelisti až k uchu. Bolesti mám každý den a jsou různé intenzity. Zubař mě poslal na neurologii, dostala jsem různé léky na zkoušku, ale nic nezabralo. Také jsem zkoušela akupunkturu, která částečně pomohla, ale z časových důvodů si ji nemohu dopřát tak, jak bych potřebovala.
Poraďte mi, prosím, něco proti bolesti.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele