Téma: HORMONOTERAPIE

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2013-02-11 01:41:22, odpověď na #16521 ukázat v kontextu reset

Třezalka má na vaše hormony tlumící vliv. Chmel a fenykl stimulační. Z mých výrobků vám mohu doporučit MO+ - prsa jemně masírovat od hrudní kosti směrem do podpaží OO-KH + EVE ½ + ½ lžíce s jídly 3xD JK 2 lžičky do 2 dcl vody 3xD po jídle TK 2 lžičky do 2 dcl vody 3xD mimo jídla + Glucamedic 1 lžíce (popř. jiný výrobek z hlívy) Na noc Křem 1 lžíce do dvoudecky vody + B komplex forte 1 tbl. + NK 1 ml Před spaním či navečer dlouhé procházky 60 -120 min. Novpoklony, Sif6, Zadbalon 4xD minutu Na spaní tmavý kulich a stáhnout až po braduVíce viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen


Papuš 2013-02-04 14:22:41 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový!

Dovolte mi, abych Vás požádala o radu. Je mi 46 roků, vážím 78 kg, měřím 172 cm, pracuji v administrativě. V roce 2011 mi byl diagnostikovám nádor v prsu, následovala operace, v roce 2012 chemoterapie, pak hormonoterapie, která spočívá v injekčním podávání léku Zoladex (1x z 28 dnů) a v každodenním užívání léku Arimidex, který funguje jako inhibitor aromatázy, to znamená že mi je tímto způsobem snižována hladina ženských pohlavních hormonů na minimum a v podstatě mi byl uměle vyvolán přechod.
Jelikož velmi ráda a často užívám v duchu hesla POMOŽ SI SÁM bylinky na nejrůznější neduhy, ráda bych věděla, kterých bylin bych se měla vyvarovat pro jejich vliv na tvorbu ženských pohlavních hormonů (v mém případě absence ženských hormonů = ideální stav).
Momentálně jsem uvažovala, že si na stres a špatné spaní nasadím třezalku, ale mám z ní trošku obavy právě kvůli jejímu vlivu na ženské hormony.
Děkuji Vám za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele