Téma: Děti - kašel, zahlenění, imunita, alergie

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2013-02-15 01:13:04, odpověď na #16552 ukázat v kontextu reset

Zadání dotazu jste poněkud nedodržel, tedy obecně: -1) Jste rebel, tak proč chodíte po doktorech osobně pilně utráceje bez naděje, ale ke mně jen emajlem a chcete úspěšnější řešení? 0) Každé dítě je jiné... 1) PK + GP 1/2+1 lžíce do 3-4 dcl a pít po troškách mimo jídla celý den, potom udělat další. 2) RK z rozprašovače 2-10xD dle potřeby v krk. Mlsat Glacamedic tablety 2-8 za den. 3) Ano. 4) Masírovat záda směrem k hlavě MO a kolem za studena vonět eukalyptem 5) Ano 6) Od té doby, kdy féničané vymysleli peníze, není nutno se omlouvat...Více viz obecné zpracování: Alergie respirační,  Rýma až rýma zastydlá


Kroupic 2013-02-12 12:25:42 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Synovi bude v červnu 5 (je po mě alergik na pyly…) a dceři v březnu 3 roky (za tím bez projevu nějaké alergie). Oba chodí do školky. Od září do konce ledna tohoto roku jsou střídavě ve školce a pak doma. Probíhá to asi tak, že týden až dva jsou ve školce a pak týdny doma s rýmou, kašlem a zahleněním. Šamanská práce naší paní dětské doktorky je úžasná. Pořád se něco předepisuje s tím, že právě tento lék je na náš problém to nejlepší. Podle informací z okolí to vypadá tak, že dětští lékaři vůbec neví, co dělat a naslepo zkouší, co dítěti konečně zabere. Tak třeba v roce 2011 měly obě děti opět jeden ze svých kašlíků a nakonec skončily na RTG s nálezem zápal plic. Prý to nešlo zjistit jiným způsobem. Teď jsou děti nemocné od Vánoc a při poslední kontrole koncem ledna tohoto roku jsem to už nevydržel a pro dceru jsem si vyžádal žádanku na RTG (tentokrát bez nálezu). V období, kdy jsou doma, se ládují různými blbinami na odkašl. a vykašl., na noc tlumiči kašle, aby se děti a také my rodiče v klidu vyspali. Někdy mám pocit, že se v těch hlenech doslova topí. Má žena je vůči průběžnému pokašlávání dětí nějakým způsobem imunní, ale já už zuřím, a to moc. Nejvíce mě s..e ta bezmoc a množství vyhozených peněz za tzv. léky, které pomůžou jen málo vyvoleným dětem. Asi jako chlap to nemůžu nebo neumím pochopit, že nic nezabírá. Jediné, co zabere, jsou antibiotika a ty by podle mě mělo být až tím nejkrajnějším řešením. Po návštěvě školky je po nějaké době vše zpátky. A ten podvod, co je na nás, zblblé rodiče, narafičen (všechny ty úžasné preparáty na imunitu, co chrlí výrobci léků a které nic neřeší), tak to je mazec.
Takže Vás prosím/žádám o radu:
1. jak děti odhlenit,
2. jak/čím posílit imunitu,
3. dá se u syna zmírnit či potlačit alergie,
4. co s kašlem přes den a hlavně v noci.

Také jsem četl o vašem SIFONU 4 a 6. Jestli jsem to správně pochopil, tak si můžu u vás koupit 6ku a ta se dá lehce upravit na 4ku? (pro děti).

Předem díky za odpověď a omlouvám se, pokud je text příliš obsáhlý Ondřej K. 36 let.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele