Téma: atopický Ekzém syn 2R

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2013-03-27 19:20:43, odpověď na #16717 ukázat v kontextu reset

syn OO-KH 1 malá kávová lžička 3xD s jídly do pití přidávat GH 1/2 lžíce na 1-1,5 dcl Co nejvíce skotačit a hravé aktivity s pohybem a zadýchávat se Záda masírovat směrem k hlavičce s pomocí MO Svědivé nebo mokvající lokality tamponovat RK, jinak mazat RM-BS tence, na noc lze rovněž MO K mytí a praní používat naše mýdlo a do koupelí přidávat Raš Ne: sladkosti, cukr, bílou mouku, margaríny, uzeniny, koření, konzervanty… Vy: OO-KH + EVE ½+1/2 lžíce 3xD s jídly JK 2 lžičky do 2 dcl vody 3xD po jídle Jinak obdobně. S jídlem se řiďte podle vlastních pocitů. Platba je definována v podmínkách zadání dotazu.Více viz obecné zpracování: Ekzémy ostatní a plísňové 


MichaelaS 2013-03-25 23:38:15 ukázat v kontextu reset

dobrý večer,

řídím se Vaším návodem a zakládám nové téma ač stará pod tímto názvem jsem četla.
Upřímně jsem se z nich nedokázala dostatečně poučit (krom praní prádla v mýdle a vynechání čehokoli kyselého... dotaz i př. umeocta, či octa rýžového do salátů? na jak dlouho i po příp. vymizení?)
Osoba jejíž ekzém mi dělá starosti je můj dvouletý syn, ještě poskrovnu kojený, který měří cca 100cm, váží 16kg, tep má dle tlakoměru okolo 80tepů/min.
Od narození se s určitou formou kožní citlivosti potýká. Stejně jako já s bratrem. Pediatričkou zatím nebyl diagnostikován atopický ekzém ač se vyjádřila, že to tak nejspíš bude.
Nyní (cca 2-3 měsíce - po přestěhování do nového domu) se mu ekzém pod kolínky zvýraznil natolik, že se opravdu často škrabe a tím se dostáváme do začarovaného kruhu, červenání, svědění, škrábání....
Ráda bych se zeptala, jak bych jej i sebe od tohoto trápení mohla vysvobodit, aniž bych se dostala do pasti užívání "tisíce" dalších všemožných přípravků na neomezeně dlouhou dobu...?
Co se platby týče - ráda Vám peníze pošlu, či osobně předám. Jen bych si ráda ujasnila kolik a za co? Pochopila jsem, že 500,- /za odpověď?
Děkuji za odpověď a přeji pěkné dny!
Michaela Šorfová

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele