Téma: Gynekologické potíže-zánět

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2013-09-18 03:32:23, odpověď na #17296 ukázat v kontextu reset

Aplikujete-li dubovky ředěné 1:4 a týž den i MO+, můžete to dělat dlouhodoběji. Třísloviny z dubovek se totiž tímto způsobem do jater téměř nedostanou v reaktivní podobě, protože vyreagují v pochvě a pobijí dostupné mikropotvory. Zdá se, že matka má plísněmi prosáklou tkáň a tak se to obnovuje. Zkuste celkovou detoxikaci JK, OO-KH, TK, GK, LPK, virC100, sif6, Kulich, zadbalon, mýt výhradně mýdlem DK,. Dal bych i 2xD Sinflamu lžičku do pití a k tomu 40 kapek tekutých minerálů. Kdybyste přesto měli pocit, že sliznice vysychá, tak to tam mázněte MOM-A.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět pochvy


M. 2013-09-17 20:06:50 ukázat v kontextu reset

Dobrý den.
Především jsem Vám chtěla moc poděkovat za Vaše výrobky.Hlavně dubové kapky-vynikající a vynikající.
Dále bych Vás chtěla moc poprosit, zda-li byste mi mohl poradit a pomoci.Maminka má gyn.potíže.Pálení,tlak ,bolesti a pocity neklidu v pochvě a oblasti klitorisu.Již delší dobu /cca 2 měsíce/,běhá po lékařích , podezření na mykozu.Z gyn . doporučeno kožní vyš.- kde -enantem /asi exantem?/sliznic,hrudkovitý fluor,místy v pablanách lpící na stěnách.Sliznice atrofizující.
Nicméně výtěry negativní , zkoušejí různé antimykotické masti a masti s estrogenem.Vně i zevnitř.Pan doktor ji postrašil z odběru části sliznice k vyš.
V leže má potíže mírnější,jakmile se vertikalizuje a pohybuje-zhoršení.
Stále lékaři nepomohli.Užívá psych. léky,tak jí bylo řečeno,že je to od hlavy.
Vyzkoušeli jsme dubové kapky a měsíčkový olej dle Vašeho návodu u výrobků./3-4 x denně/Během jednoho dne částečná úleva,což byl velký pokrok.Za další dva dny jí odcházeli jakoby blanky z těla ven.Cítila se dobře, začala konečně opět normálně fungovat!!!Celkově jsme aplikovali cca 5 dní.
Přestali jsme aplikovat.Do dvou dnů opět zpět vráceny potíže.Nasazena zpět Vaše terapie.Pak úleva.Ovšem přestali jsme aplikovat,jelikož jsem měla strach z přesušení sliznici dubovkami a nežádoucích účinků z tříslovin na játra.Tedy problémy jsou zpět.
Můj dotaz tedy zní - jak dlouho si myslíte , že můžu dubovky s MO do pochvy aplikovat a jestli byste mi mohl říct Váš názor?Případně doporučení?
Děkuji mockrát za odpovězení dotazu a ještě jednou za to,co děláte.
Přeju mnoho dalších úspěchů.
Věk maminky- 65 let , 98 kg,tep 70/min.
Krásný den M.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele