Téma: Kapka u nosu

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2013-10-27 17:27:24, odpověď na #17423 ukázat v kontextu reset

Asi nevyužíváte další úžasný vynález – kulich na spaní a stáhnout po bradu a dýchat skrz jeho textil. Zateplujte i přes den (čelenka, šátek). TK + AK 1+1 lžička do 2 dcl vody 3xD mimo jídla Zkuste si stříknout z rozprašovače neředěné RK do nosu (po duševní přípravě)Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět dutinRýma až rýma zastydlá 


oli 2013-10-22 06:16:30 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, prosím o radu. Kdykoli během dne mě trápí kapka u nosu.. všude mám krabičky kapesníků, otřu a za chvíli zase, nejedná se o rýmu, jen ta kapka vody u nosu - nejčastěji při změně prostředí. Přechod z bytu ven, to musím mít připravený kapesník. Tento problém mě trápí vlastně už od cca 20 let. Pracuji jako prodavačka a pořád pobíhám s kapesníkem... ach jo..
Je mi 41 let, 63 kg, 167 výška.. po MD. Celkově zdráva, na nic netrpím, vaše bylinné směsi a Dubovky bezva pomáhají celé rodině.
Od malinka se mi mastí hlava, musím si ji denně mýt, ale to přikládám dědičnosti, jelikož má mamka stejný problém.
Vyzkoušela jsem Vaši chmelovou směs, po porodu mi vlasy padaly a díky ní mi narostla krásná hříva, ale mastí se pořád. Povaluji se skoro každý den na zadbalonu, také úžasný vynález.
Prosím o radu a hezký den.. Oliola

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele