Téma: Golden Yacca a ostropestřecová kaše simultánně?

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-01-01 00:23:45, odpověď na #17740 ukázat v kontextu reset

Vy jste samá chemická Silvestrovská sranda. Nevynechávejte hepafiltr. Pro neznalce, to není ten na vysavači, ale zkratka hepar a brzdně filtrovací proces jaterní, kam vám alkoholiký extrakt vzniklý kvašením cukrů a škrobů ve střevech dopraví portální žilou účinné látky, a játra tuky vyoptimalizují, nevázne-li dodávka O=O. Vázne-li, máte lepší problém než jste uvedl v zadání. Pro neznalé užívejte klidně dle svého vědeckoosobního náhledu, protože v opačném případě budete inprdelizován katecholaminy. Všimnul jste si, že dle zadání dotazu jste duch, software...?Více viz obecné zpracování: Detoxikace


__jata__ 2013-12-31 14:55:48 ukázat v kontextu reset

Užívám Golden Yacca a ostropestřecovou kaši, leč...
Jako chemik jsem jat temným tušením a hnidopiším znova:
- jestliže Yacca funguje (díky specifickým saponinům) vlastně jako tenzid a pomáhá organismu, aby vyloučil jinak obtížně vyloučitelné nečistoty čistě fyzikálním mechanismem, nedojde při simultánním používání ostropestřecové kaše, obsahující haldu oleje k 'vysycení' tenzidových saponinů GY (efekt známý z kuchyně i z laboratoře - málo tenzidu a moc oleje = nefunguje nic).
Čili pokud současně užívám GY a ostropestřecovu kaši, neplýtvám vlastně obojím? Nedochází k tomu, že GY začne z organismu vymývat silymarin, resp. silybin a další účinné látky ostropestřece a naopak ostropestřecový olej zabije žádoucí účinky saponinů z GY? Neměl bych volit místo paralelní léčby sériovou variantu a vychutnat si několikaměsíční užívání Golden Yacca a teprve po ukončení očisty pomocí GY zahájit regulerní pojídání ostropestřecovéí kaše?

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele