Téma: Hemangiony

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-01-05 03:14:38, odpověď na #17754 ukázat v kontextu reset

Hemangiom je nezhoubný - benigní mezenchymový nádor krevních cév a je to je to kožní nemoc, která se nejčastěji objevuje na povrchu kůže nebo pod kůží, ale může se vyskytnout i jinde. Hemangiomy postihují 4 % novorozenců a celou desetinu dětí narozených předčasně. Většinou zmizí bez zásahu lékařů, vzácně ale mohou i jedince ohrozit na životě. Někde jsem zachytil článek o terapii hemangiomů pomocí betablokátorů - propranolol, viz. http://www.dermatologiepropraxi.cz/pdfs/der/2009/02/06.pdf U vás to tedy zavinily stresové hormony. OO-KL + EVE ½ + ½ lžíce s jídly 3xD JK + VK 2+1 lžička do 2 dcl vody 3xD po jídle + Lecithin 1 tbl. + Sinflam 1 lžička 2xD GK 2 lžička do 2 dcl vody 3xD mimo jídla + Q10SEE 1 tbl. na noc Křem 1 lžíce do 2 dcl vody + B komplex forte 1 tbl. + NK 1 ml Vlasy omývejte odvarem z kopřiv (chmele, břízy nebo lopuchu), lze rovněž obden vtírat VK Akné tamponovat RK, mazat MOM-A Novpoklony 7-12 střídavě Sif6 5-10 min. každé 2 hodiny. Navečer dynamická procházka 60-90 min. Na spaní kulich stáhnout po bradu A příště si přečtěte zadání dotazuVíce viz obecné zpracování: Jaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


Papajka 2014-01-02 14:43:34 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový,

před časem mi diagnistikovali četné hemangiony v játrech. Žádná léčba prý není, jen podpořit a očistit játra.
Chtěla bych se zeptat na účinky ostropestřce a jaký Váš produkt si mám pořídit.
Krom toho, že jsem poslední dobou hodně unavená se střídavými náladami, spíše plačtivými a samozřejmě dalšími negativy, jako pigmentové skvrny, akné (hlavně na zádech), vysoký cholesterol, špatná kvalita vlasů a to, že mi vůbec nerostou, stále žiji
Je mi 38let, zaměstnání sedavé v kanceláři a před necelým rokem jsem si prošla bouřlivým rozchodem a rozpadem manželství.
Budu vděčná za Vaši radu.

Předem děkuji. Hezký den. Papajka

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele