Téma: Dušnost

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-01-12 03:53:00, odpověď na #17823 ukázat v kontextu reset

Narovnejte se, vyprste a hlavu noste jako královna. Dýchat z hluboka vás naučí Novpoklony 15-20 + Sif6 5-15 min. + Zadbalon půlminutu 4xD Navečer dlouhé dynamické procházky nebo klus nebo tanec... 40-80 min. PK + PPK 1+1 lžička do 2 dcl vody 3xD na spaní tmavý kulich stáhnout po bradu vonět za studena eukalyptem Asi by byla dobrá masáž panem Vrškem, který umí úžasně uvolnit i hrudník (vá&scaron 775556667Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět průdušek


Elissska 2014-01-11 18:34:11 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, už snad od svých 14 let mám problémy s dušností (v březnu mi bude 20). Byla jsem na různých vyšetřeních a vždy bylo vše vpořádku, až na to, že mám prý malý nádech. Teď mě dušnost poměrně dlouhou dobu netrápila a tak týden zpět a je to tu znovu. Samozřejmě jsem přemýšlela o souvislosti s psychikou a dost tomu nahrává i fakt, že mám právě zkouškové, ale opravdu se právě vůbec necítím ve stresu. Při dušnosti mám potřebu se pořád jakoby "prozívnout" a když to nejde, tak mám tak dlouho otevřenou pusu, než to tam jakoby "příjde"(umíte se představit, jak moc vtipně u toho asi vypadám). Když se mi prodýchnout dlouho nejde, tak cítím jak je mi slabo. Cítím, že mám odkysličený mozek a hůře se mi soustředí. Ten stav, kdy se mi oprvadu špatně dýchá není třeba párkrát denně, ale trvá to prakticky celý den. Je mi hrozně nepříjemné když se u toho na mě někdo dívá, nebo se mě ptá co mi je a chce si o tom povídat. Mám pocit, že se to tím dost zhoršuje.
Jsem žena, je mi 19 let, měřím zhruba asi 172 centimetrů a vážím 58kg. Jsem student a hýbu se bohužel poměrně málo. Předem děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele