Téma: Bolesti (píchavé) v pr.podžebří po operaci žlučníku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-02-13 08:29:48, odpověď na #18012 ukázat v kontextu reset

Zadbalon 4xD minutu. 12K + JK 1-2 lžičky do 1-1,5 dcl vody po jídlech 3xD Novpoklony 5-10 + ZLZ 4xD Lokalitu mazat MO+ na noc 1 lžíce Křem + 1 ml NK + B komplex forte mimo jídla REK 2 lžičky do 2 dcl vody + Q10P Na spaní tmavý kulich až pod braduVíce viz obecné zpracování: Překyselení organismu


petrželka 2014-02-12 23:44:04 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer,
jsem už zoufalá...
V létě jsem byla na lapar. operaci žlučníku v akutním zánětu (předtím jsem měla několik kolik....netušila jsem, že žlučník...nebylo mi dobře, ale druhý den vše v pořádku.)
Od operace stále pociťuji píchavou bolest (především při pohybu, v klidu je to celkem dobré) v pravém podžebří. Přisuzovala jsem to stavu po operaci, ale je to již přes půl roku a připadá mi to už zvláštní. Někdy mám pár dní klid úplně, třeba jen cítím v tom místě trošku tlak, ale někdy mě to trápí každý den...hrozně mě to omezuje v běžném životě.
V posl. době jsem podstoupila různá vyšetření - sono jater+žluč.cest v pořádku, jaterní testy výborné, metabol.testy výborné...gastroskopie - starší petechie a překyselení žaludku, nyní tedy beru 2x denně Quamattel. (bez zlepšení).Mám netuč.dietu.
V krvi též bylo zjištěno, že jsem se setkala s EBV virem, mám velké množství protilátek.
Je mi 33let, mám dvě malé děti,admin.pracovnice(odpovědná,stresující práce),170cm/64kg.
Budu Vám vděčná za každou radu a ráda zakoupím Vaše produkty.
Zdraví
Petrželka

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele