Téma: Bolest za hrudní kostí

Celkem 7 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2010-05-07 16:43:16, odpověď na #3815 ukázat v kontextu reset

Vypadá to a začátek angíny pectoris a lékař by asi měl udělat scintigrafii. Ale asi nejste celebrita... Bylo by asi pro vás lepší, abych si na vás šáhnul...Více viz obecné zpracování: Angína pectoris


kočka 2010-05-07 12:43:03 ukázat v kontextu reset

Milý dědečku.Navštívila jsem lékaře.Provedl klidové EKG - v pořádku.Sono žaludku,slinivky,ledvin,jater atd - v pořádku,akorát mám trochu scvrklý žlučník.Teď se chystám polknout gastrohadičku.Pálivá bolest vpravo od hrud.kosti teď přetvává neustále a ataky útočí často a pouze v poloze ležmo.Taky jsem se mu zmínila o infarktu a o podezdření na páteř,tak mi vynadal,že nemám číst na netu každou blbost.Tak jsem jen řekla hm,hm.Poctivě cvičím ohýbačky přes gauč a dýchání atd a dělá mi to dobře.Dřív jsem se každý den vylupala přes židli a teď když to zkouším,tak už žádné lupání slyšet není.Takže se mi páteř zřejmě uvolnila.Díky za rady.

Dědek kořenář 2010-04-26 21:58:31, odpověď na #3316 ukázat v kontextu reset

jojo

kočka 2010-04-26 21:50:22 ukázat v kontextu reset

Děkuji.To jsem netušila,za co může páteř.Tyto problémy se objevily,když jsem konečně začala sedět,stát a chodit v rámci možností rovně.I když nadechnout se z plných plic se mi sem tam nedaří a vím,že tam mám ještě místo .Ale nejde to.Musím se donutit zívnout,jinak je to nepříjemné.Cítím,že mám páteř ztuhlou a po cvičení mě stále bolí mezižeberní svaly.Tak daleko jsem to dopracovala.Taky jsem neustále ve stresu z dětí ,i když velkých a ze svého šéfa,prohnaného Zikmunda ryšavého.I když si to moc nechci přiznat a dělám,že se vše nějak vyřeší,že se nic neděje.Snažím se nerozčilovat a brát vše s nadhledem.Ale zřejmě někde uvnitř mé já ví,že to tak není.Určitě se za Vámi zastavím.

Dědek kořenář 2010-04-25 23:39:41, odpověď na #3278 ukázat v kontextu reset

Asi by to chtělo přijet na seminář... nebo do poradny.

Dědek kořenář 2010-04-25 23:38:25, odpověď na #3256 ukázat v kontextu reset

Přečtěte si, co jsem napsal o protiinfarktovém dechovém cvičení a zapomeňte na to kašlání, které vás může zabít, co mi chodí jako hoax už pár let. To byl určitě pokus o infarkt, ale nemáte zatím věnčité cévy tak zarostlé, aby odumřel sval hypoxií.
Blokáda páteře, která udělala tyto příznaky se musí rozblokovat co nejdřív. Nejlépe, když to udělá někdo druhý. Lehnete si na břicho a někdo se za vámi opře o vaše záda a šikmo dopředu dolů hupne zatlačením. Já si při tom opírám lokty o stahna, abych měl silná tah rukama směrem k hlavě ležícího. Obvyklé mírné několikanásobné lupnutí naznačuje konec problémů.
Náhradní řešení je: lehnout na válendu na záda a postrčit se až po ramena na okraj. Hlavu a ruce nechat volně viset. Po minutě se o 5 cm posunout a opět viset. Po minutě opět až po úroveň klíčních kostí. Velmi tomu odpomáhá i poválení se na zadbalonu. A to je zároveň i prevencí.

kočka 2010-04-25 14:13:31 ukázat v kontextu reset

Milý dědečku.Nikdy mi nic pořádného nebylo.A najednou jsem vyletěla z postele a myslela jsem,že budu volat 155.Hrozně mě bolelo,nebo spíš pálilo za hrudní kostí,na obě strany až do podpažních jamek.Nějak jsem to rozdýchala a rozkašlala,to prý na infarkt pomáhá.Pak mi došlo,že infarkt vystřeluje doleva.Stalo se mi to ještě několikrát.Teď to bolí v napojení hrudní kosti na žebra napravo a taky se mi derou do krku bublinky vzduchu ze žaludku a v krku mám stále knedlík.Je to nepříjemné a někdy to děsí.Zřejmě to bude gastritída.Ale jeden se bojí,jestli nemá třeba rakovinu,že.Co myslíteSoda neúčinkuje a mám pocit,že mám v žaludku balón.Děkuji.Mám 49 let.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele