Téma: doléčení boreliozy

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-07-17 23:08:36, odpověď na #18700 ukázat v kontextu reset

K té TK si přidejte směs Štětkovou SK (vzorek) 2 lžičky 4xD mimo jídla, která se nám zatím velmi osvědčuje. Cds bych pro vás vyrobil v patřičné koncentraci 50-60ppm, ale zkušenosti s tím mám jen omezené. To bych s vámi probral raději v osobní poradně, protože mám pocit, že ve vás něco dalšího není v pořádku.Více viz obecné zpracování: Borrelióza


Jana B. 2014-07-17 00:11:36 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový,

obracím se na Vás s velkou úctou k Vašim znalostem a výrobkům a s velkou prosbou, zda byste mi prodal Vámi vyrobené CDS.
Jsem nyní po 7i týdenní léčbě kombinací dvou silných antibiotik kvůli borelióze, prakticky ihned po skončení léčby se mi příznaky (nejvíce bolesti šíje,hlavy,pocení,zvýš.teplota,chřipkový stav) vrátily. Další léčbu ATB již nechci absolvovat. Nyní užívám OO-KH, Tymiánovou směs, Glucamedic, vitamíny, probiotika. A po prostudování informací mne celkem nadchlo CDS, ale netroufla bych si na jeho výrobu. Doporučil byste CDS k doléčení boreliózy? A je možnost si od Vás určité množství hotového CDS zakoupit? Nejsem sice Vaše rodina, ale přítelkyně (byť jen virtuální) zcela určitě!
Děkuji předem za Vaši odpověď a radu.
Jana

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele