Téma: Bylinky k udržení těhotenství

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-08-24 17:53:32, odpověď na #18856 ukázat v kontextu reset

(0) (2) Protože jste četla zadání dotazu velmi povrchně, počtěte si tedy ve stejné kvalitě o těhotenství a dlouhodobě vyzkoušených přípravcích, co píšu zde: http://www.dedekkorenar.cz/choroby/pohlavni-system/tehotenstvi-normalni.html posílení jater: http://www.dedekkorenar.cz/choroby/traveni/jaterni-poruchy-jaterni-nedostatecnost.html v obou případech vidím dýchání Sif6 20 min. alespoň 4xD jako nezbytné na spaní tmavý kulich stáhnout po bradu zbytek v poradně osobněVíce viz obecné zpracování: Těhotenství normálníJaterní poruchy (Jaterní nedostatečnost)


Sofiela 2014-08-21 22:09:20 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosím o radu jestli existují nějaké bylinky k udržení těhotenství. O své první miminko jsem bohužel přišla v 7. týdnu těhotenství, naštěstí za krátkou dobu jsem otěhotněla a teď už mám doma zdravého téměř tříletého chlapečka. Když jsem ho čekala, tak během prvního trimestru jsem užívala Utrogestan - přírodní progesteron. Existují nějaké bylinky, které by jej nahradili? Mám totiž pocit, že mám teď podobné stavy (například nespavost nad ránem) jako během prvního těhotenství, které skončilo špatně. Uvažovala jsem o tom, že bych užívala drmek obecný (plod), ale ráda bych se s Vámi o tom poradila. Už téměř rok, jsem vždy na začátku menstruace měla nejdřív jeden až dva dny jen špinění. Myslím, že to by mohlo signalizovat buď nižší hladinu hormonů nebo sníženou funkci štítné žlázy či jiného endokrinního orgánu? Snad i problémy s játry?

Můj další dotaz se týká bylinek na regeneraci jater, které se mohou užívat i těhotenství. Doporučovali mi umeboshi nebo umeocet. Ještě do června jsem totiž měla motolice, podařilo se mi jich zbavit díky zapperu, celkem 4 terapie. Potom jsem podstoupila tři očistné kůry jater síranem hořečnatým a olivovým olejem, po kterých jsem vyloučila velké množství žlučových kamenů. Podruhé dokonce asi 20 o velikosti lískových oříšků a dva dokonce větší. Mé problémy s očima, které trvaly asi 6 let se zlepšily asi o 90 %. Měla jsem neustále suché oči, ve kterých mi nejen praskaly žilky, ale dokonce jsem tam měla i jakoby krvavá kolečka. V očích teď už cítím velkou úlevu, vůbec už nejsou suché, jen mi ještě praskají žilky, z toho usuzuji, že moje játra ještě nejsou úplně regenerovaná, i když naštěstí, už můžu jíst všechna jídla bez omezení. Kávu, čokoládu a smažené pokrmy, ale raději dosud nejím. Játra už ale reagují dobře na všechna ostatní jídla, které jsem před tím nesměla a cítila po nich nevolnosti (mléko, jogurty), naštěstí už necítím v játrech žádné bolesti ani tlaky a co je pro mne překvapení, tak ani vztek Než jsme zjistila, že jsem těhotná, užívala jsem Cytosan, teď jsem plánovala začít brát Liv52 od firmy Himalaya, ten se ale v těhotenství nesmí jíst, takže bych radši zkusila něco na Vaše doporučení, co se může i v těhotenství. Vždy po jídle jsem rozkousala semínka ostropestřce, minimálně jednu polévkovou lžičku. Na internetu jsem ale našla, že ani ostropestřec těhotné nesmí. Je to pravda?

Moc děkuji předem za radu. Zakoupím si vše ve Vaší kamenné prodejně.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele