Téma: Absence menstruace-věk 27letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-10-04 20:54:04, odpověď na #19021 ukázat v kontextu reset

Vypadá to na blokády bederky a nekorektní inervaci do orgánů pánevního dna. Ale to by bylo lépe vidět osobně. VK + GK 3+3 ml do 2 dcl vody 3xD mimo jídla OO-KH + EVE 1/2+1/2 lžíce s jídly 3xD do konečníku po stolici aplikovat MO+ 1 ml nahrbenou páteř masírovat od zadku ke lbi MO 1-2xD narovnat se, vyprsit, podsadit zadek. Bederku zateplovat, nohy na pohmat udržovat stále teplé. Novpoklony 15-20 + ZLZ 3-4xD Zadbalon ½ min. 3xD Oblast křečáků mazat VXK směrem k srdci 1-3xDVíce viz obecné zpracování: Hormonální nerovnováha a poruchy u žen,  Hemeroidy,  Křečové žíly, otoky nohou


Moniceee 2014-10-02 14:50:27 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,

chtěla bych Vás požádat o pomoc. Od prosince 2013 nemám menstruaci, antikoncepci jsem nikdy nebrala a brát nechci. Upřednostňuji přírodní léčbu. Injekce na gynekologii mi nepomohly. Během roku jsem zhubla 12kg, začala jsem především zdravě jíst a cvičím 4krát týdně fitness, o víkendu procházky min. hodinu v sobotu i neděli.Štítná žláza je ok. Údajně mi chybí tuk, nicméně jím dostatečně, jen ne jednoduchý cukr, trans mastné tuky a zaměřuji se na komplexní sacharidy, bílkoviny a zdravý tuk, ovoce a zelenina, ořechy..
Měřím 171, 54kg,věk 27let, sedavé zaměstnání, administrativa. Také mě často trápí hemeroidy, mírně krvácím občas při stolici.
Klidový tep mám 51 * za minutu. V prodejně bylin mi byly doporučeny tyto byliny na vyvolání menstruace:
hluchavka květ ,andělika čínská,smetanka kořen s natí,chmel šištice,rozmarýn list-piji již 14 dní litr nálevu denně. Na hemeroidy dubová kůra. Nepomáhá nic. Také mám náběh na křečové žily na nohou, třeba Vám to přiblíží daný problém.

Velice Vám děkuji a přeji hezký den,

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele