Téma: Anémie u dítěte

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2014-11-20 08:33:29, odpověď na #19262 ukázat v kontextu reset

Na koncentrátech je uvedeno to, co dovolí úřady. Ředěním vznikají nealkoholické nápoje. Ale doporučit vám to oficiálně nemohu, protože schvalování čehokoliv pro děti by produkty zvedlo cenově na dvojnásobek. Takhle je to na vaši odpovědnost. Do jídelníčku zařaďte více listové zeleniny. OO-KH 1 lžička s jídly 2-3xD. GH 1/2 lžíce do 1-1,5 dcl vody a pít dle chuti a libosti 2-4xD Potřebuje co nejvíce pohybu, skotačení venku. Na spaní kulich stáhnout po bradu Vyšlo mi, že potřebuje do jídla brokolici, červenou řepu a cibuli...Více viz obecné zpracování: Anémie


Jana77 2014-11-17 21:51:09 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, vážený pane Nový.
u mojí dcery (1,5 roku; váha 12 kg, výška cca 86 cm) byl zjištěn nedostatek feritinu a hemoglobinu. Snížený stav je již déle trvající: první krevní testy byly provedeny pouze z důvodu, že se narodila o 6 týdnů dříve, nikoli pro malátnost či spavost event. jiné klinické příznaky.
Na Vašich bylinných koncentrátech je uvedeno, že není určeno dětem do 3 let. Prosím o radu, zda není nějaká možnost bylinné léčby, neboť Aktiferrin, který byl předepsán je dcerou špatně snášen (dcera zvrací i po podání velmi malého množství léku).
Za odpověď předem mnohokrát děkuji. S úctou Jana

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele