Téma: Hyperventilace, tlak za krkem, vysazení HA

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2015-05-25 23:02:10, odpověď na #20286 ukázat v kontextu reset

(0,2) JK 3 ml do 1-1.5 dcl vodz 3xD po jidlech + 1 lzicka Dologran J VK 2 ml + NK 0,5-1 ml do 1,5-2 dcl vody 2-4xD mimo jidla + Q10P Na noc NK 1 ml do decky vody + B komplex forte Sif6 co hodinu dle moznosti dychat 5 min Novpoklony 5-10 + ZLZ + Zadbalon minutu 4xD Narovnat siji a vyprsit se vic osobne az prijedu do czVíce viz obecné zpracování: Infekce celkováHormonální nerovnováha a poruchy u žen 


celebrian 2015-05-22 15:46:06 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový,
ráda bych se Vás zeptala, jakými přírodními prostředky bojovat proti hyperventilaci, tuto diagnózu jsem se dozvěděla dnes. Nacházím se v cizině, ve stresu, nešťastná, ale bojím se, že stejné stavy budu mít i doma, kam se za pár dnů vracím - malátnost, vratké končetiny, tlak za krkem, nesoustředěnost, trnutí lýtek, jazyka, pravé části tváře, brnění v prstech. Nerada bych doma skončila na antidepresivech. Všechny příznaky se objevují nepravidelně a né každý den, jen ten tlak za krkem a jakoby byl člověk chvílemi mimo sebe, ten mám každý den a je to hodně stresující. Říkám si, jestli mimo hyperventilaci se nemůže jednat i o problém s páteří. Začala jsem cvičit jógu na záda a krk a stav se dle mého názoru o trochu zlepšil. Se zády jsem měla problém i v minulosti, kdy mi z ničeho nic začaly příšerné závratě, které povolily až po injekci.
Po příjezdu do Čech chci také vysadit antikoncepci. To už jsem jednou učinila a měla problémy tři měsíce dostat menstruaci. Musela jsem tak na spouštěcí injekci. Po znovunasazení se pak naopak krev objevovala i v době, kdy neměla, takže jsem zas brala prášky na zastavení. Těmto problémům bych se ráda vyhnula opět přírodní metodou.
Mnohokrát děkuji za Váš čas. S pozdravem Romana

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele