Téma: Chrohnova choroba

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2015-09-18 01:37:14, odpověď na #20735 ukázat v kontextu reset

(0,2) No četl jsem to určitě lépe než vy pojednání o Crohnovi v chorobách zde i než zadání poradny... Bohužel bez základních údajů pouze obecně, za měsíc se doporučuji objevit osobně MO+RO+ 1/2-1 lžíce nalačno 3xD, zapít REK + HK 3+3 ml do 2 dcl vody na noc Sanogel 2-3 lžíce mixovat do 2 dcl vody + NK 1 lžička + B komplex forte Zadbalon ½ min. 4xD + Novpoklony 15-20 + ZLZ 1-2 Sif6 2-4xD 5-30 min oblast třísel mazat MO+ 1-2xD na spaní kulich stáhnout po braduVíce viz obecné zpracování: Crohnova choroba


Michaela Kocánová 2015-09-16 20:02:23 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně Crohnovy choroby, které byla mému příteli diagnózována včera. Velice mně rozlítostnil fakt, že sama primářka krajské nemocnice řekla, že jsou v dnešní době schopni nemoc pouze zaléčit, nikoliv vyléčit a může se kdykoliv vrátit. Proto mne napadlo, požádat o radu Vás, jelikož se snažím ubírat se spíše přírodní cestou a Váš přístup mne oslovil.
Přítel dříve pil větší množství alkoholu a kouřil, což poslední rok velice omezil, při zjištění svého stavu je abstinent, smířen s tím že po celý život abstinovat od obou zlozvyků bude. Také se dříve špatně stravoval, nepravidelně, jedl velké množství smaženého atd. Já jsem ale přesvědčena, že za jeho nynější stav může především stres, jako rozvod rodičů, nástup do problematického zaměstnání, přičemž jeho nadřízený a majitel firmy v jedné osobě je jeho otec, rozchod z bývalou přítelkyní před sice delší dobou, ale velmi ho to poznamenalo.
Já sama se jej snažím od veškerého stresu bránit a nyní řeším vše raději sama. Přítel je nyní po dobu pěti dní hospitalizován, což mu ke stresu přidává velmi také. Byly mu nasazeny kortikoidy, antibiotika a umělá výživa, absolutně vysazeno jakékoliv jídlo.
Ještě k tomu, si nahmatal minulý rok v prosinci dvě bulky v tříslech, abcesi, které mu byly vyjmuty bez dalšího zkoumání, nyní si na stejných místech našel opět další dva. Primářka a já jsme přesvědčené, že je to další jev, z Crohnovy choroby.
Pane Břetislave, byla bych Vám NESKUTEČNĚ vděčná,kdyby jste si můj příspěvek přečetl, a nějak nám poradil.
Velice Vám děkuji, s úctou a přáním krásného života, Michaela Kocánová.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele