Téma: bolest zubů-45 letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2015-10-26 02:31:11, odpověď na #20894 ukázat v kontextu reset

Vzhledem k reflexním drahám to je možné, ale to není moje parketa. Může to souviset s hormonálními změnami, ale to by bylo lépe přijít osobně. Takhle jen preventivní opatření a posílení celkové vnitřní kondice. Na dásně aplikovat Dubovky z rozprašovače 3-10xD dle potřeby, na noc namíchat pastu ze lžíce vody a lžíce Carbofitu a nanést na lokalitu. Polykání nevadí, ráno vypláchnout. JK 1 lžička do 2 dcl vody 3xD po jídle + Dologran 1 lžička GK + VK 1+1 lžička do 2-3 dcl vody 3-4xD mimo jídla + Q10SEE na noc Sanogel 2 lžíce mixovat do 2 dcl vody + NK 2 ml + B komplex forte na spaní kulich stáhnout po braduVíce viz obecné zpracování: Bolesti zubů, viklavost, vypadávání a paradentózaHormonální nerovnováha a poruchy u žen


sněžěnka 2015-10-14 14:01:19 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
můj dotaz zní: může být souvislost (případně jaká) mezi bolestí zubů -stoliček - šestek a problémem jinde v těle?.
V srpnu se mi uštípla plomba na dolní levé 6 - následně vypadla celá. Mudr bude zub umrtvovat a dělat korunku. nelze již dovystavět. V září bez vědomé příčiny horní PR.6 - reakce na teplo, zklidňující vložka, bez efktu - dnes umrtvený, čekám na další postup - dostavba plombou.
Teď 2. týden horní L 6. opět reakce na teplo a zkus. Obávám se dalšího umrtvení. Hledám souvislost mezi reakcí zubů a vnitřním problémem. S ničím se neléčím. V poslední době se ještě dosti často projevuje boles vnější malíkové hrany - blíže ke kotníku, nutí mně to kulhat dočasně než se" rozejdu".
Děkuji za Váš názor a případnou radu.
Žena, 45 let, 170 cm, 74 kg, učitelka na SŠ, 4 děti -2 malé a 2 dospělé děti.Klidový tep 72.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele