Téma: Chronická rýma či alergie? Po RK nos zcela neprůchodný

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2015-11-02 00:32:44, odpověď na #20962 ukázat v kontextu reset

(0,2) Vypadá to na silně zanesené dutiny, takže se to bude čistit déle. RK aplikovat z rozprašovače do krku 1-12xD, když je nejhůř do nosu 1-3xD někdo to bere jen občas, ale někteří klienti to berou dlouhodoběji - to si můžete je vyzkoušet, ale bez sliznice bych doporučil spíše jednorázové aplikace. Zateplit (čelenka, šátek nebo kukla jednootvorová PPK + PK + TK 1+2+1 lžička do 2-3 dcl vody 3-4xD mimo jídla + vit C500 + GY OO-KH + AO ½ +1 lžíce s jídly 2-3xD, JK 3 ml do deci vody 3xD po jídle na noc Sanogel 1 lžíce mixovat do 2 dcl vody + 2 ml NKL + B komplex forte domácí solná jeskyně Salin plus na spaní černý kulich stáhnout po bradu Jinak doporučuji osobněVíce viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět dutin


Moniczka 2015-10-31 10:46:35 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
již 15let trpím rýmou zatím neznámého původu. Cca 10let závislost na Nasivinu. Nyní používám zcela v krizové nouzi Olinth pro kojence. Když je nejhůře, nos zcela neprůchodný tam ani ven. Zduřelá a vyschlá nosní sliznice. Někdy zas rýma vodovatá. Pšikání, červené oči. Všimla jsem si, že rýma reaguje na teplo. Léto, horká sprcha (hyc) zcela bez rýmy, nebo znatelné uvolnění nosních dutin. Změna počasí (chladné) či ofouknutí od mražáku a hned rýma jako trám.
Provádím již několik měsíců odkyselení organismu. Byla mi laserem odstraněna nosní sliznice 11/2014. Alergické testy na ruce negativní, z krve vysoká alergie na roztoče. ORL neví co si počít a posílají mě k alternativním zdrojům.
Na rady od Vaší prodavačky v PHE nyní užívám RK (neředěné do nosu - masakr). První den jsem pocitovala značnou úlevu. Dnes (druhý den po užívání) nos ještě horší než předtím. Šílená rýma, bolesti a tlak v uších, zahleněná jako blázen, tlak v hlavě, neustále mám potřebu smrkat, ale nejde to. Nenadechnu se ven ani dovnitř. Vyschlo v puse. Už pokukuji po Olithu ale vydržím to. Musím.
Zeptám se Vás, zda je toto typický účinek RK. Byly my RK doporučeny správně? Předpokládám a doufám, že je toto následek počátku očisty nosních dutin. Pomine to? Děkuji vřele a jsem s pozdravem
Monika Kasnarová

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele