Téma: Chlamydie a jiná zvěrstva

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-01-21 21:17:26 ukázat v kontextu reset

RK aplikovat do krku z rozprašovače 3-12xD dle potřeby.

MO (v éšopu zvolit MO+RO+) 1 lžíce 3-4x denně.

PK 2 čajové lžičky (5 ml) + PPK 2 čajové lžičky (5 ml) + Prášk. vit. C ½ lžičky + GP 1 lžíce do 1,5-2 dcl (sklenice) vody, pít mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle) 3-4x denně.

Zadbalon 3-6xD 1-2 min.

Eukalypt: vonět kolem za studena (trochu na talířek, na misku a třeba na poličku).

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj.

Sif6 každou 30 min 5 min dle možností.Více viz obecné zpracování: Chlamýdie

M68 2016-01-15 16:16:08 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, pane Nový,

jsem muž, věk: 47, výška: 184, váha: 96, zaměstnání: sedavé, bez pohybu, celý prac. den na PC, ajťák. Jinak sportovec tělem i duší, co duch a tělo dovolí. Před 2 lety zjištěny plicní chlamydie, absolvoval jsem asi 3/4 roku kolotoč různých ATB, zvýšený krevní tlak. Skokově se objevila velká dušnost - před 3 lety jsem chodil běhat (10 km v kuse, žádný problém), teď (myšleno během těch posl. 2 let) po 200 m nemůžu popadnout dech. Permanentní pocit tlaku na plicích a obrovského knedlíku v krku, bolest všech kloubů, únava; pocity, že uvnitř těla zuří bitva a ovládá vás myšlenka, že se toho neviditelného nepřítele nějak musíte zbavit... Možná jsem neměl štěstí, ale věhlasní lékaři mě spíše lekají než léčí. Prostě to nikam nevedlo - asi špatná kombinace pokusů a omylů

Samozřejmě jsem si ve Vaší poradně četl různé obdobné výlevy čtvrt, půl a jinak mrtvých hypochondrů (dle našeho zdravotnictví) jako jsem já, nicméně budu moc rád za Váš recepis, co s tím dělat a co z Vaší zahrádky užívat, abych boj srdnatě ubojoval.

Děkuji moc, mějte se fajn
Marek

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele