Téma: endometrioza, celiakie časté záněty nosohltanu a močov. měchýře

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-02-25 22:14:15 ukázat v kontextu reset

RK Rozprašovat do krku (rozprašovač na 100 ml lahvičku) 6-12x denně.

GK + CK 3 + 3 ml (lze Kapátko) do 1,5-2,5 dcl (hrnek) vody, pít mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle), míchat a užívat 3-4x denně, dlouhodobě.

MO (konkrétně MO+) aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do pochvy ½-1 ml 1x denně na noc + dámská vložka.Byla by vhodná detoxikace:

OO-KH + Pupalkový olej ½ + ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 nebo 1-1-1) s jídly.

Nenosit podpatky, nohy udržovat v teple, na noc klidně ponožky (jinak krev ze studených končetin prochlazuje pohlavní orgány).

Večer dynamičtější procházky alespoň 45 minut.

Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce rozmixovat do 2 dcl (sklenice) vody + NK 2,5 ml (Kapátko) + B-komplex Forte 1 tableta.

Dýchat Sif6 5 min a dle možností zvyšovat až na 20 min. 10-3xD. A jinak pokud možno Ještěrčí dech denně.

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci, černá barva brání vstupu světla z ulic pro produkci hormonu regenerace melatoninu.

Novpoklony 5-20 + ZLZ 3xD + Zadbalon 3-6xD 1-2 min.

Bederní pás (nosit od kostrče vý&scaron, či cokoliv se stejným účinkem na kostrč.Více viz obecné zpracování: Endometrióza, Celiakie, zánět nosohltanu, močových cest

tess 2016-02-23 09:36:27 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co je možné užívat (přírodní léčba) při endometrióze, celiakii a častých zánětů nosohltanu, když nyní mám předepsané léky Visanne (umělý přechod, užívám cca 9 měsíců) a imunostim Isoprinosine?
Kloktám si pravidelně slanou vodu a stříkám do nosu Vincentku, sirup z brusinek a lichořečišnice, piji střídavě nebo kombinace čaje kopřiva, kontryhel, přeslička či bylinné čaje pro ženy. Při potížích s moč. měchýřem užívám kapsle s medvědicí lékařskou (zároveň s jedlá soda).Velké dávky vitamínu C, E, Zinek, selen a kyseliny listové, magnésko. Nyní mě opět čeká laparoskopie endometriózy a srůstů a jsem cca měsíc po vytrhnutí nosní mandle. Po vysazení Visanne (květen, červen) mě čeká IVF. Věk: 26, váha 70, měřím 166 cm. Děkuji za radu.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele