Téma: Bolest trojklanného nervu

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-03-01 20:46:39 ukázat v kontextu reset

BK 1-2 lžičky + GH 1 polévková lžíce do 2-2,5 dcl (hrnek) vody + Q10P 1 tableta + Brahmi 2 tobolky, pít mimo jídla (30 min před, nebo 2h po jídle) 4x denně. Míchat a užívat 3-4x denně.

MO (konkrétně MO+) mazat lokalitu 1-2x denně.

Mám pocit, že krční obratle nejsou ve správné pozici. Je třeba se vyprsit, vypnout hruď jako vážená osoba. Nedávat hlavu dopředu jako Spejbl, naopak si hlídat druhou bradu. Vždy mít zateplenou šíji.

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci, černá barva brání vstupu světla z ulic pro produkci hormonu regenerace melatoninu.

Zadbalon 3-5x denně 1 min.Více viz obecné zpracování: Trojklanný nerv

Viky_72 2016-02-27 23:09:51 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, před třemi měsíci po silném zmáčknutí pravého spánku (od kadeřnice snažící se očistit barvu z kůže) mne začala bolet celá pravá polovina hlavy. Když bolest neustávala, vydala jsem se po dvou měsících k praktickému lékaři, který mi napsal lék Biston (2x denně půlka tablety) v kombinaci s deseti vitaminovými injekcemi (vitamín B). Sice se mi během léčby ulevilo, ale po vysazení Bistonu mne začala hlava bolet ve stejné intenzitě jako předtím. Jsem zvyklá spát na boku a je to pro mne docela utrpení. Dle lékaře byl při tlaku na spánek stisknut spouštěč bolesti trojklanného nervu. Dokázal byste mi něco na můj problém prosím Vás poradit?¨
Předem děkuji Viky

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele