Téma: hydratace

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-03-25 05:59:03 ukázat v kontextu reset

Patrně máte zanešené buněčné membrány. Tělo pak hospodaří s vodou chybně.
Vhodný by byl masový vývar s česnekem z mladého zvířete 4-5 dcl denně, dlouhodobě.

MK 3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody + Q10 s rutinem 1 tableta. Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Dýchat Sif6 5 min a dle možností po čase zvyšovat až na 20 min. 10-3xD. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Detoxikace:
OO-KH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.

Bylinné směsi užívat odděleně od léků (minimálně 30 minut od sebe).

Nejíst bílou mouku, cukr, sladkosti, margaríny, palmový olej, uzeniny, taveňáky, ostrá cizokrajná koření (s výjimkou kurkumy), potraviny barevně tepelně výrazně změněné (smažené, pražené.
Jasné NE pro sladkosti, cukrovinky, sušenky, slané brambůrky, kakao (pro některé je alergenem), tyčinky… Pokud musí být sladké, tak vlastní výroby bez použití cukru (například se Stévie).
Z tuků NE palmový olej, margaríny (ztužené rostlinné tuky). Pokud možno jen rostlinné oleje.
Upřednostňujte zeleninu dopoledne syrovou, odpoledne tepelně upravenou. Ovoce jen s hlavními jídly.Více viz obecné zpracování: Porucha vstřebávání živin


Ram 2016-03-20 17:45:56 ukázat v kontextu reset

Prosím o radu, co koupit
Užívám léky na tlak Tezeo 160 mg, betablokátor Lodoz, Epileptan, Letrox, Anopyrin - srdeční chlopně nejsou ideální,65 let, 165 cm, váha 64 kg, život střídavě pohoda, střídavě stres, tlak 140/70, tep 75, V poslední době se cítím jaksi přesušená, suché sliznice hlavně v puse, rty, scvrklé konečky prstů, dlaně, ale ne ekzem, jako po dlouhém máchání ve vodě, dost nepříjemné, hlavně v noci, ale i přes den, slabost celého těla. Moči je poměrně dost i v noci a je světlá, spíš mám dojem, že tekutin je větší výdej, než příjem. Víc pít nějak se nedá. Mám pak nalité břicho a tot vše. Zkouším víc solit, zatím nepomáhá. Prostě ta voda se nedostane asi tam, kam by měla. Potřebovala bych asi nějaký rehydratační roztok. Trochu pomáhá cucání MO+, děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele