Téma: chronický zánět nosohltanu

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-04-28 15:23:47 ukázat v kontextu reset

RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) 2-3x denně do nosu (po sebezapření, do krku 6-10x denně.

Do uváděných 2 litrů denně si přidat UK 20 ml.
Q10P 1 tableta 3x denně mimo jídla (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle).

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Černá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Pravděpodobně máte dlouhodobě ztuhlou krční páteř od hrbení hlavy nesené dopředu jako Spejbl a Hurvínek. A od toho skřípnuté nervy odstupující z oblasti krku do štítné žlázy. Svaly jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.
Cviky na krční páteř, viz https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE.Více viz obecné zpracování: Zánět obecně a konkrétně zánět nosohltanu


tomassovak 2016-04-27 21:45:11 ukázat v kontextu reset

pane Nový,

prosím poradu jak výléčit zánět v nose. Občas smrkám krev a mám hleny i huře se mi polyká. Trpím tím již od prosince Myslím si že mi lékař nepomůže předeplsa čaje v únoru řepík a šalvěj dnes jsem zjistil že mi předepsal kortikoidy tak na základě toho . ZKouším stříky mořkou vodou a vincetkou.

Myslím si že bych měl více pít vodu žiji v suchém prostředí. Někdy se mi podaří vypít kolem 2l

S pozdravem

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele