Téma: Hyper Menstruace+Otoky Břicha

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-05-04 21:30:35 ukázat v kontextu reset

Domnívám se, že se jedná o poruchu chybné skladby esenciálních aminokyselin ve Vašem těle. To bude běh na dlouhou trať.

Když vegan tak zařadit do každodenní stravy konopný protein 40-50 g denně rozložit do dopoledne a odpoledne (na noc již nikoliv).
12K 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1-1,5 dcl vody a vypít 5-10 min před jídly.

GK 3 ml (+ při menstruaci přidat VK 2 ml) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídla (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
Zadbalon 3-6x denně ½-1 minutu.
Novpoklony 5-15 + Předklon v bok 4-8x + ZLZ 3x denně.Více viz obecné zpracování: Nadměrná menstruace, krvotok


Miroslava2W 2016-05-04 13:09:06 ukázat v kontextu reset

Dobry den,mam28let,45kg,som modni fotograf,zamestnani nekdy sedave jindy ne.aktivni,vegan,bulimicka.Od 12 let mam menstruaci 2az3krat do mesice,kdyz ji mam1tak se moje telo chova jako by som ju stejne mela.tzn nesnesitelne bolesti,zvraceni,prujmy,odpadavani,silne krvaceni.prosla jsem vseobecnimi lekari a gynekology(pry som maximalne zdrava)hypnozami,ajurvedou,psychosomatikou,psychiatrii,bankovanim tela,samanama,bylynarem.jedine co pomohlo na chvily boli byliny.I pred i po menstruaci mam obrovske otoky bricha jak pred porodem.pak se telo vrati do sve normalne podoby.deprese a pocity bezmoci su na miste.inak som optimisticky clovek,ale uz polovinu zivota jen prezivam v bolestech a s tehotenskym brichem.kvuly tomu som zacala i v puberte zvracet.nejstastnejsi som kdyz to nemam a nemam zadne priznaky.bohuzel trva to jen tyden z mesice.myslim,ze posledni kdo mi muze pomoct ste vy. Dekuji Mirka

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele