Téma: Akné 17 letá

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-06-14 06:07:55 ukázat v kontextu reset

Zanícené (hnisavé tamponovat RK, nehnisavé postačí tamponovat REK 1-2x denně, mazat lze po chvilce MOM (v éšopu zvolit MOM-Ag).
K mytí těla používat naše Tekuté antibakteriální mýdlo Dědka kořenáře.
GK + REK 3+3 ml (dávkovat lze kapátkem) do 2-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně. Užívat dlouhodobě a vždy i večer.
Nic sladkého, jedině trochu fruktózy. Bílé pečivo také nebrat.

Detoxikace dlouhodobá:
OO-KH ½ lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 lžička do 2 dcl vody 3x denně po jídle.
Dýchat Sifon 6 5 min a zvyšovat až na 20 min. 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně a neustále si to připomínat.

Na spaní černý kulich až po bradu a dýchat skrz něj. Textil prohřeje dutiny a nutí nás více dýchat i v noci. Černá barva brání vstupu zbytkového světla pro zlepšení produkce regeneračního hormonu melatoninu.

Kdyby to bylo ještě málo, přidejte si na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 1,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.Více viz obecné zpracování: Stres nepřiměřený , Akné


PrinceznaSBedaremNaCele 2016-06-12 23:17:21 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, jsem studentka , 17 let, 182 cm, váha cca 75kg. S akné se potýkám už více než pět let a zbavit se ho se zdá být nemožným úkolem. Mám téměř po celém obličeji menší pupínky, často vyběhne velký, černé tečky na nose a bradě. Pleť se mastí. Studium je náročné, takže jsem poměrně hodně ve stresu. Sportuji 3x-4x týdně. (podle času). Jako všem mi akné velmi ubírá sebevědomí a není to ani nic příjemného. Doufám, že se ho zbavím a předem děkuji za radu

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele