Téma: Abych se zhluboka nadechla, musím zívat

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-07-01 21:40:10 ukázat v kontextu reset

To bude asi od několika blokád šíje. Cvičte s krkem viz moje video (https://www.youtube.com/watch?v=Ilb79S1trlE) první půlka.
Blok kolem C4/5 vám asi inaktivuje také štítnou žlázu…
Váš problém šíje i lopatky bude nutno postupně rozmasírovávat MO+.
Pravděpodobně máte dlouhodobě ztuhlou krční páteř od hrbení hlavy nesené dopředu jako Spejbl a Hurvínek. Svaly jsou ztuhlé a svým stažením dlouhodobě blokují nervy odstupující od míchy. Šíji je proti hrudní páteři nezbytné narovnat a tedy se vyprsit jako vážená osoba. A toto vyprsení si připomínat a vracet se k němu nesčetněkrát denně.
Šíji (krční páteř) by bylo vhodné masírovat v nahrbené pozici od lopatek ke hlavě MO+.
Jakmile to bude možné, tak začít uvolňovat ztuhlá záda: Zadbalon 3-6x denně ½ minuty.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.
RK ideálně s rozprašovačem (jde na 50 i 100 ml lahvičku) 1-3 stříknutí do krku, 3-8x denně.
Více už jedině přijít do Osobní poradny.Více viz obecné zpracování: Blokády páteře


karellll 2016-06-29 21:15:35 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosím o Vaší radu, vrátili se mi stavy kdy musím zívat abych se nadechla, je to strašně vyčerpávající hlavně večer když chci usnout usínám až kolem 3h. ráno. Trvá to 3tí den a já si nevím rady.Je mi občas až do breku, jak je to vyčerpávající, také stím souvisí bolest levé lopatky, při blbém pohybu...píchání jako bolest nataženého svalu...Před třemi měsící jsem byla na neurologii kde mi paní doktorka diagnostikovala zablokovanou/skříplou lopatku.Jsem strašně oslabená, unvená také mě z toho zívání bolí celý krk, za krkem a ramena. K tomu všemu jsem nachlazená, rýma, škrábání v krku to tomu také moc nepřidává...Předem děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele