Téma: bolavé klouby na rukách

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.
Dědek kořenář 2016-07-13 06:02:14 ukázat v kontextu reset

AK 3 ml + CK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně

Bolestivé klouby mazat VXK asi 2-3 minuty, následně namazat K1. Oboje 1-2x denně mazat směrem k srdci.
Na noc promazat malým množstvím MO+ směrem k srdci a zateplit!
Na noc Sanogel 2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

V kloubech končetin je při horším prokrvení nižší teplota, čímž se z nasycených tělních tekutin (různé látky rozpuštěné v krvi a tkáňovém moku) vylučují krystaly (bohužel i krystaly odpadních látek látkové výměny). Což zhoršuje prokrvení. Vhodné by bylo nejen detoxikovat, ale i trvale dodávat tělu kyslík, aby se mohlo s odpadními látkami vypořádat.
Detoxikace:
OO-KH ½ lžíce 2x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře) nejlépe do jídla, nebo při jídle.
JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody 3x denně po jídle.
Dýchat Sifonem 6 z počátku 5 minut a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně..

Pro čištění krve doporučuji i mnou systematicky nošené náramky BEN7 náramek 2x na zápěstí je třeba necelých 60 ks kuliček, stejný počet na 1x více-funkční ozdobení krku. Viz moje video o BEN7.
Na Ben7 doporučuji nátepník (potítko, jako tenisté nebo širokou gumičku do vlasů (je skladem). Zápěstí nesmí prostydnout, ofouknout. Nízká teplota způsobí, že se látky v krvi (živiny, odpady) mění na krystaly a poškozují šlachy, chrupavky.
Při prostydnutí, co nejdříve ruce do tepla a vytvořit podmínky, kdy budou stále teplé.Více viz obecné zpracování: DetoxikaceArtróza


pataska 2016-07-06 12:03:29 ukázat v kontextu reset

Srdečně zdravím a prosím o radu. Věk 55, váha 68, výška 170. Ráno po probuzení rozhýbávám ztuhlé a bolestivé klouby,stává se mi to i během dne, kdy mám potřebu klouby promnout a zahřát.
Děkuji Jitka

V Poradně může odpovídat jenom Dědek kořenář.

Přihlášení uživatele